ТСН готує новий спеціальний проект "Територія позитиву"

Телевізійна Служба Новин каналу "1+1" продовжує роботу над авторськими журналістськими розслідуваннями - циклами репортажів, присвяченими тій чи іншій актуальній темі.

П’ятий спецпроект ТСН матиме назву "Територія позитиву"  і буде присвячений силі позитивного мислення.

Зважаючи на економічну, політичну і пов’язану з цим психологічну ситуацію у суспільстві, "тема позитивного мислення більш ніж актуальна", - вважає автор проекту кореспондент ТСН Юлія Дячук. Поки що в рамках циклу "Територія позитиву" заплановано вісім сюжетів, в кожному з яких будуть представлені реальні приклади і дієві інструменти покращення життя. Репортажі розповідатимуть що таке позитивне мислення; як отримати те, чого прагнеш; в чому глибинний сенс прислів’я "У здоровому тілі – здоровий дух"; як думки, настрій, віра безпосередньо впливають на здоров’я людини. Окремі сюжети будуть присвячені людям, які, змінивши своє світосприйняття, змогли подолати серйозні проблеми зі здоров’ям. Ще один випуск розповість про так званих "втікачів із міста" - дауншифтерів.

Коментує Юлія Дячук: "Епіграфом до цього серіалу може бути вислів Річарда Баха: "Будь-яка мрія дається тобі з силами її здійснити". Ідея чогось подібного близько року визрівала у мене в голові, утім, каталізатором цього процесу стало явище на літеру "К" (не хочу вживати це слово, пропоную замінити його "весною").  Ми вмикаємо телевізор – а там тільки й розмов, що про "весну", ми читаємо газети – там також суцільна "весна", в маршрутках, в метро, скрізь! Я не пропоную закривати очі і займатися самозаспокоєнням, я пропоную змінити своє ставлення до того, що відбувається. Люди, які стали героями цього серіалу на власному досвіді доводять, що Всесвіт віддає нам те, що ми йому посилаємо".

"Територія позитиву" розпочнеться в ефірі каналу "1+1" у березні. За телефоном гарячої лінії ТСН – 388 – автори проекту уже зараз приймають від глядачів реальні історії на цю тему.

Нагадаємо, минулого року Телевізійна Служба Новин телеканалу "1+1" розпочала серію авторських спеціальних проектів на актуальні теми. В ефір уже вийшли 4 спецпроекти "ТСН", - "Земля розбрату", "Біла халатність", "Жерсть мундиру" та "Поки батьки не бачать". Усі вони отримали неабиякий резонанс.

Читайте також:

На "1+1" стартує 2-й сезон шоу "Танцюю для тебе"

Поки батьки не бачать: чого діти насправді хочуть

Серіал "Маргоша" у перший тиждень показу мав середню частку 24,4%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: