Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ТСН отримала ексклюзивні кадри з місця підриву дітей у Красногорівці

В результаті вибуху постраждали троє дітей.

ТСН отримала ексклюзивні кадри з місця вибуху у Красногорівці Донецької області, в результаті якого постраждали діти.

Діти розбирали у будинку вибуховий пристрій, який здетонував. В результаті вибуху поранення різної тяжкості отримали всі троє дітей. Найважче пораненій 3-річій дівчинці - її транспортували до лікарні Дніпра.

Поліція порушила кримінальне провадження за фактом травмування дітей в результаті вибуху невідомого предмета. Як розповіли в поліції, на кухні, де грали діти, були виявлені залишки металевого предмета. "Під час вибуху батьки малюків перебували у сусідній кімнаті, де вживали алкогольні напої", - додали правоохоронці.

Невідомий предмет малеча знайшла на вулиці в прифронтовій Красногорівці. Від будинку родини до лінії зіткнення трохи більше двох кілометрів. Діти принесли знахідку додому, дорослі на небезпеку не звернули ніякої уваги. "Знайшли фрагменти кулі калібру 12,7 мм За ознаками, це була розривна куля, тому що діти нічого з нею не робили – не палили, не свердлили, а в руках вона розірвалася. Як у нас вже бувало, такі кулі прилітають з окупованої території", - розповів керівник військово-цивільної адміністрації Красногорівки Олег Ліванчук.

ВідеоТСН отримала ексклюзивні кадри з місця вибуху у Красногорівці

Діти розбирали вдома вибуховий пристрій, який здетонував. Батьки в цей час були вдома, однак небезпечної іграшки малюків не помітили. Внаслідок вибуху поранення різної важкості отримали всі троє дітлахів. Найважче поранену 3-річну дівчинку транспортували до лікарні Дніпра.

ТСН отримала ексклюзивні кадри з місця вибуху у Красногорівці

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції