ТСН показала перші п’ять міст у турі країною до Дня Незалежності України

ТСН показала перші п’ять міст у турі країною до Дня Незалежності України

Від 31 липня ТСН на 1+1 перебуває у всеукраїнському турі, що присвячений 30-й річниці Незалежності України. Це – мультиформатний спецпроєкт, у якому  щодня  о 19:30  служба новин  наживо проводить виїзні випуски з різних регіонів. Команда ТСН покаже глядачам особливі історії про різні куточки України.

Від початку проєкту ТСН вже побували в Ужгороді, Черкасах, Кропивницькому, Хмельницькому та Львові. Так, перший виїзний ефір відбувся з Ужгорода, його ведучою була Наталія Мосейчук. Пересувна студія ТСН  розташувалась просто неба, а навколо зібрались містяни, які з захопленням спостерігали за процесом та оплесками підтримували ведучу. Наталія Мосейчук вирушила на пошуки мініскульптур, які заховані у всьому місті – це одна з головних тамтешніх забав для туристів. Ведуча також поділилася спогадами з дитинства про регіон та разом з краєзнавцем Федором Шандором у сюжеті розповіла про його  особливості.

Святослав Гринчук прийняв ефірну естафету та познайомив глядачів з Черкасами. Його співведучою  стала кореспондентка ТСН Олена Мацюцька, уродженка міста. У випуску показали єдине в Європі поселення, що розташоване просто на дамбі, та розповіли, чому люди не хочуть його покидати.

У Львові ТСН вийшла в ефір просто із Площі Ринок. Кореспондентка Наталка Волосацька розповіла, у чому секрет неймовірної енергетики міста Лева, а Марічка Кужик показала велич Львівщини. Зокрема, ансамбль трьох наймістичніших замків України: Підгорецький, Золочівський  та Олеський та заповідник Тустань.

У виїзному випуску новин з Кропивницького глядачі побачили унікальне місце падіння метеорита та бездонне озеро, а також український "Стоунхедж". Про них, а також про скіфських баб та ошатні будівлі архітекторів Лишневського та Паученка, що розташовані у серці Кропивницького, розповіла журналістка Олена Шворак, яка провела Святославу Гринчуку екскурсію разом зі своїм псом Фунтіком.  

Всього у всеукраїнському турі ТСН наживо проведе випуски з 24-х міст, щоб по-особливому показати різні куточки держави напередодні свята Незалежності.

Сьогодні, 5 серпня, випуск ТСН о 19:30 відбудеться з Миколаєва, його ведучим стане Святослав Гринчук. Разом з журналісткою Лілією Родіною вони почнуть відкривати глядачам південь України.

"Ми прогуляємося найдовшою вулицею, яка занесена до Книги Рекордів України, та розкажемо, чому Миколаїв називають містом наречених. Якщо ви ніколи не бачили унікальні мости цього міста – саме час подивитися сьогоднішній випуск", - наголосив Святослав Гринчук.

Нагадаємо, що всеукраїнський тур ТСН триватиме до 24 серпня. А фіналом у День Незалежності України стане приголомшливий перформенс у прямому ефірі з центру Києва. Його ТСН створить у колаборації з Big Entertainment Shows, творцями шоу "Голос країни", "Танці з зірками", "Ліпсінк батл".

Ведучими прямого ефіру будуть Алла Мазур, Наталя Мосейчук та Лідія Таран. 

Глядачі побачать знакові історії українців у поєднанні з яскравими, чуттєвими виступами, зокрема зірок українського шоу-бізнесу. Ідея спецпроєкту – показати шлях України, її трансформацію довжиною у 30 років. 

Більш детальна інформація про спеціальний випуск ТСН 24 серпня з’явиться вже зовсім скоро. Слідкуйте за новинами 1+1 та дивіться грандіозний проєкт ТСН до 30-ї річниці Незалежності України на 1+1 та онлайн на сайті ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Наступна публікація