Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ТСН показала відеозапис нападу левиці на хлопчика в тернопільському зоопарку

Кадри небезпечного спілкування дитини з твариною знімала мама хлопця.

У Тернополі 13-річного хлопчика скалічила левиця, бо він махнув рукою безпосередньо перед її кліткою рукою. Інцидент стався у міні-зоопарку у селі Торське на Тернопільщині, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відео в інтернет виклала мама, яка була поруч. На кадрах видно, що хлопчик стояв за спеціальним огородженням, але підійшов до краю і опинився дуже близько до хижака. Спершу він розмовляв із твариною, а потім простягнув руку до ґрат.

Реакція левиці була миттєвою – вона вхопила дитину за кінцівку, у підлітка рвана рана передпліччя. Власники зоопарку пообіцяли  компенсувати витрати на лікування, хоча певні, що хлопчик порушив правила безпеки. Працівники наголошують, що у вольєрі живуть три левиці, надмірної агресії за ними досі не помічали, а у випадку з хлопчиком у них просто спрацював  інстинкт хижака.

ВідеоНа Тернопільщині 13-річного хлопчика скалічила левиця

Інцидент стався у міні-зоопарку у селі Торське. Хлопчик стояв за спеціальним огородженням, але підійшов до краю і опинився дуже близько до хижака. Спершу він розмовляв з твариною, а потім простягнув руку до ґрат. Реакція левиці була миттєвою - вона вхопила дитину за кінцівку. Тепер у підлітка рвана рана передпліччя. 

На Тернопільщині 13-річного хлопчика скалічила левиця

Залиште свій коментар

Вибір редакції