Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До Дня десантно-штурмових військ, який в Україні відзначають 21 листопада, спеціальний кореспондент ТСН Наталія Нагорна тимчасово змінила ньюзрум на військову частину на Житомирщині, щоб відзняти залаштунки підготовки елітного підрозділу й спробувати, чи під силу десантура жінкам.

Протягом 10 днів Наталія проходила немілітарні випробування, вивчала побут, тестувала армійську їжу та спостерігала, як хлопці перетворюються на воїнів-десантників, а її колежанки - жінки - в навчальному центрі тренуються на межі власних фізичних можливостей.

"Це історія, яка змінила моє життя. Не чекайте на сцени баталій із зброєю, цей спецпроект в першу чергу про людей та їхні історії. В мене є  досвід 210 стрибків з парашута, але все ж таки навчання у десантних військах – це зовсім інше та потребує неабиякої фізичної підготовки, тому доводилося нелегко. Крім фізичних випробувань, довелося стикнутися із проблемами з харчуванням, оскільки я вегетаріанка, а стандартний раціон включає усе м’ясне. Я з’їла, мабуть, усі яблука, які були у підготовчому центрі", - коментує спеціальний кореспондент ТСН Наталія Нагорна.

ВідеоУ ТСН покажуть спецпроект "Десант Нагорної"

З 19 листопада по 23 листопада - у ТСН спецпроект "Десант Нагорної".

У ТСН покажуть спецпроект "Десант Нагорної"

Спецпроект "Десант Нагорної" стартує в ТСН вже сьогодні, 19 листопада, о 19:30 на 1+1. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції