ТСН презентує книгу "94 дні. Євромайдан очима ТСН" і сайт до річниці Революції Гідності

ТСН презентує книгу "94 дні. Євромайдан очима ТСН" і сайт до річниці Революції Гідності

«94 дні. Євромайдан очима ТСН» - мультимедіапроект до річниці Євромайдану

Книга - це колективне бачення журналістів, операторів, редакторів і ведучих ТСН, для кожного з яких Євромайдан став не лише роботою, а й важливою сторінкою життя.

Телевізійна Служба Новин каналу "1+1" презентує мультимедіапроект "94 дні. Євромайдан очима ТСН".

"94 дні. Євромайдан очима ТСН" - мультимедіапроект до річниці Євромайдану. Він складається з книги, своєрідного підручника історії, що ґрунтується на матеріалах випусків новин ТСН, та з документального інтернет-проекту, де день за днем відтворено історію революції гідності в фотографіях, спогадах та відео.

"Телевізійні новини живуть недовго – до наступного випуску новин. Проте саме вони найкраще передають дух подій, яким судилося потрапити до підручників історії", - розповідає натхненник та головний редактор проекту Тетяна Пушнова.

Книга "94 дні. Євромайдан очима ТСН" -  це колективне бачення журналістів, операторів, редакторів і ведучих ТСН, для кожного з яких Євромайдан став не лише роботою, а й важливою сторінкою життя. За матеріалами команди ТСН в фотофактах та спогадах відтворено хронологію подій Революції Гідності. Книгу видали у співпраці з  видавництвом "Основи".

Euromaidan.tsn.ua – це більше, ніж хронологія подій революції. В одному місці автори зібрали історію 94-ьох днів спротиву у текстах, відео, фото, дописах з соцмереж та спогадах. Це вражаюча історія, яку творили ми разом.

19 листопада, в середу, о 19.30 у Мистецькому Арсеналі  відбудеться презентація спецпроекту, присвяченому річниці Революції Гідності.

Повʼязані теми:

Наступна публікація