ТСН розпочинає журналістське розслідування про стан українських доріг

Телевізійна служба новин каналу "1+1" готує черговий цикл журналістських розслідувань – "Дорогосказ".

ТСН розпочинає журналістське розслідування про стан українських доріг
Автор проекту "Дорогосказ" Максим Сухенко
Авторський документальний серіал кореспондента ТСН Максима Сухенка буде присвячено стану автомобільних доріг України.

У кожному з 9 сюжетів "Дорогосказу" ТСН дослідить причини бід наших доріг. Як будують, як "латають" дороги і за якою технологією укладають асфальт в Україні? Чому наші дороги тануть зі снігом? Хто і як заробляє на дорожньому зборі? Чому дороги до елітних маєтків побудовані якісно, а до віддалених сіл не може дістатися навіть машина швидкої допомоги?

"ТСН реагує на все надзвичайне, що відбувається в Україні, – коментує Максим Сухенко. – А цієї весни коїться справжня катастрофа: вони розвалюються, машини йдуть під землю. Із 20 тисяч доріг державного призначення майже 50% потребують капітального ремонту. Автобани в нас – міфічні. Реально існує лише один – і той довжиною всього 16 кілометрів. Окрема тема – дорожній збір. В Європі ці кошти використовують для ремонту доріг. В Україні, за даними ТСН, до "каси" доходять від 15 до 40 копійок з кожної гривні".

Журналістське розслідування "Дорогосказ" стартує на каналі "1+1" 19 квітня у недільній програмі "ТСН-Тиждень" і виходитиме щодня в основному випуску ТСН о 19:30.

За телефоном гарячої лінії 388, а також на Інтернет-порталі ТСН.ua, ТСН приймає глядацькі відгуки, виходячи з яких буде прийнято рішення про продовження проекту "Дорогосказ".

Нагадаємо, починаючи з 2008 року Телевізійна служба новин телеканалу "1+1" підготувала низку спеціальних розслідувань на актуальні теми: "Земля розбрату", "Біла халатність", "Жерсть мундира", "Поки батьки не бачать", "Територія позитиву". Усі спеціальні проекти ТСН викликали суттєвий резонанс.

Читайте також:

"Щастя поруч": від менеджера до тренера з йоги

"Територія позитиву": про віру та любов до життя

Авторові проекту "Жесть" мундира" погрожують. ТСН звернулася до ГПУ та СБУ

 

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: