ТСН.Тиждень покаже неймовірне розслідування загадкової американської історії українця Артура Самаріна

Чому Ашера Поттса, який  став зіркою майже американського масштабу, якому тиснули  руку конгресмени США і навіть віце-президент, тепер називають українцем Артуром  Самаріним? І чому його тримають  у в'язниці? 

Сьогодні, 8 травня, о 19:30 ТСН.Тиждень покаже свою версію заплутаної історії, яка вже давно потрапила на перші шпальти американської преси і у "прайм тайм" телебачення.

Журналістам ТСН.Тижня вдалося дізнатися унікальні подробиці справи Артура Самаріна, який протягом кількох років видавав себе за неповнолітнього громадянина США, жив у прийомній сім'ї і, як звичайна дитина, ходив до школи.

Знімальна група ТСН.Тижня – єдині українські журналісти, яким вдалося не лише потрапити на засідання, а й поговорити з Артуром-Ашером. І навіть отримати листа з камери, де він перебуває і зараз.

Більше того, розслідування історії відбувалося і в Україні. Журналісти ТСН знайшли справжніх батьків хлопця - на Херсонщині. І дізналися, що прийомні батьки Артура - місіс і містер Поттси - американському правосуддю явно розповіли не все.

Це та чимало інших резонансних розслідувань - сьогодні о 19:30 у підсумковому випуску ТСН.Тиждень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: