Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ТСН у день вшанування жертв геноциду кримських татар готує спецвипуск із Чонгару

На адмінкордоні з Кримом працюватиме Соломія Вітвіцька.

На річницю депортації кримських татар, 18 травня, ТСН проведе тематичний випуск із села Чонгар на адміністративному кордоні з окупованим півостровом. Випуск, який розпочнеться о 16:45, проведе ведуча Соломія Вітвіцька. У студії ТСН у Києві працюватиме співведучий Соломії Єгор Гордєєв.

ТСН вшанує пам'ять постраждалих і загиблих під час депортації, розкаже історії учасників та очевидців тих подій, а також історії сучасних кримських татар, які лишилися своїх домівок і піддаються репресіям з боку російських окупантів.

Знімальна група супроводжуватиме мітинг і автопробіг кримських татар, які прямуватимуть з Генічеська до Чонгару, та оперативно повідомлятиме про перебіг подій. "Цим тематичним випуском ми хочемо нагадати українцям про трагедію, яку довелося пережити сотням тисяч кримських татар, розказати про їхню мужню боротьбу, підтримати кримськотатарський народ і висловити свою повагу", - зауважила шеф-редактор ТСН Елла Білостоцька.

Нагадаємо, окупанти в Криму заборонили проведення масових жалобних заходів у пам'ять про жертв геноциду кримськотатарського народу, запланованих до проведення 18 травня регіональними і місцевими меджлісами і громадськими організаціями. Однак Меджліс рекомендував всім співвітчизникам за місцями проживання в Криму до 11.45 зібратися у встановлених за місцем проживання в пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народу пам'ятних каменів, меморіальних дощок, а також інших місцях, що пов'язані або асоціюються з трагедією 1944 року. Також пройде молитва за загиблими і померлими, а о 12.00 – 12.01 буде хвилина мовчання. Після завершення "Хвилини мовчання" включаться клаксони всіх автомобільних засобів.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції