Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ТСН.ua став найпопулярнішим інформаційним сайтом грудня

За підсумками грудня TSN.ua продемонстрував найбільше охоплення серед українських новинних ресурсів.

Згідно з даними дослідження, які оприлюднили Kantar TNS CMeter, у грудні 2017 сайт ТСН.ua увійшов у ТОП-25 найпопулярніших сайтів в Україні та став першим у рейтингу серед інформаційних ресурсів. Зокрема, охоплення сайту ТСН.ua в грудні становило 19.4%, у свою чергу, в листопаді цей показник був на рівні 18.85%.

Рейтинг популярних сайтів за грудень 2017 за даними дослідження Kantar TNS CMeter

рейтинг tsn.ua

"Минулого року ми зробили ставку на відео та унікальний контент на сайті. Зростання нашої аудиторії довело, що це рішення було правильним, і ми продовжимо розвивати ці напрямки і в цьому році", - зазначив головний редактор сайту Костянтин Войтенко.

У 2017 році ТСН.ua показав значний приріст охоплення аудиторії в Інтернеті. ТСН.ua стабільно входить в ТОП-25 найпопулярніших сайтів серед українців. Щомісяця близько 3.5 мільйонів унікальних відвідувачів дізнаються новини саме з ТСН.ua. Понад 60% з них роблять це з мобільних пристроїв.

Крім того, ТСН.ua є лідером серед новинарів у соціальних мережах. Зокрема, в Facebook на сайт підписано близько 940 тисяч користувачів, в Twitter майже мільйон.

Нагадаємо, в листопаді 2017 року новинний ресурс ТСН.ua запустив онлайн-мовлення в Facebook - ТСНLive.

За додатковою інформацією звертайтесь до прес-служби каналу "1+1", +38 044 490 0101; media@1plus1.tv; www.1plus1.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції