ТСН.uа та УНІАН.net стали лідерами новинного рейтингу Gemius Audience за результатами липня

ТСН.uа та УНІАН.net стали лідерами новинного рейтингу Gemius Audience за результатами липня

Фото: ТСН.ua/Юлія Желонкіна

Новинний сайт ТСН.ua від початку 2021 року втримує впевнене лідерство.

Одразу два інформаційні ресурси групи 1+1 media – сайти ТСН.ua та УНІАН.net – посіли перші позиції у новинному сегменті рейтингу дослідницької компанії Gemius Audience.

Так, за даними Gemius, у липні сайт ТСН.ua відвідало майже 8,5 млн унікальних користувачів. Таким чином, ресурс втримує впевнене лідерство за результатами всього 2021 року.

Крім цього, нині ТСН.ua є найпотужнішим мультимедійним новинним ресурсом УАнету, про що свідчить статистика з соцмереж:

  • Facebook-сторінка ТСН.ua нараховує понад 2,1 млн читачів;
  • На YouTube-канал ресурсу підписано понад 2,5 млн користувачів, а відео на каналі загалом переглянули понад 2,2 млрд разів;
  • В Instagram на оновлення від ТСН.ua підписано понад 620 тис. користувачів;
  • Новини від ТСН.ua у Telegram читає 63 тис. осіб;
  • У Twitter за оновленнями ресурсу стежать понад 800 тис. осіб;
  • 55 тис. прихильників актуальних новин переглядають їх на Viber-каналі ТСН.ua.

Другу сходинку рейтингу посів сайт інформаційного агентства УНІАН, зібравши місячну аудиторію в понад 7,4 млн відвідувачів. Бренд УНІАН представлений у всіх найбільших соціальних мережах: Facebook (400 тисяч читачів), Twitter (135 тисяч читачів), Instagram, і мессенджерах Viber і Telegram.
 
"Першість ТСН.ua в новинному сегменті – уже давно не новина для нас. Таке вміле та тривале лідерство – це результати кропіткої роботи команди та дієвої стратегії. Так тримати! Неймовірно радісно, що сайт UNIAN.net піднявся у рейтингу та здобув нову аудиторію, що дозволило групі 1+1 media зібрати в інформаційному онлайн-просторі найбільшу кількість прихильників. Це величезна відповідальність і, я впевнений, команди і ТСН.ua, і УНІАН.net робитимуть все можливе, аби її виправдати. Щиро вітаю", – прокоментував Ярослав Пахольчук, генеральний директор 1+1 media.

Довідка: ТСН.ua — новинний сайт №1 в українському інтернеті. Щомісяця близько 9 мільйонів унікальних відвідувачів дізнаються новини саме з ТСН.ua. 24 години на добу і 7 днів на тиждень редакція стежить за життям України та світу, публікує найважливіші й найцікавіші українські та світові новини, а також новини науки та ІТ, культури, економіки, політики та спорту. Для читачів сайт регулярно готує унікальні спецпроєкти, збираючи найцікавіші матеріали на найбільш актуальні теми.

ІА УНІАН – перше в Україні та найбільше незалежне інформаційне агентство, засноване 1993-го року. Є найцитованішим джерелом новин про події в країні. Новинний портал unian.ua – найбільший в Україні інформаційний "супермаркет", що висвітлює широкий спектр подій з політичного, економічного та соціального життя країни та світу, новини сфери туризму, ігрової індустрії, шоу-бізнесу, спорту, екології, науки та медицини. 

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація