ТСН відкриває свої таємниці

Запрошуємо заглянути у таємничий та цікавий світ "1+1".

Усі, хто причетний до телебачення та радіо, приймають вітання – сьогодні День працівників телебачення, радіо та зв'язку.

ТСН, як завжди, насамперед думає про свого глядача - наш вам подарунок - відчинені двері у таємничий та цікавий світ "1+1".

Кумедними ведучих ви бачите рідко - зазвичай у кадрі це серйозні і стримані люди, але телебачення - це не тільки фасад. За телелаштунками - значно цікавіше.

Ви щодня чуєте їхні прізвища, але майже ніколи не бачите. Вони - по той бік об'єктива. Відсутністю почуття гумору операторам ТСН дорікати не доводиться. На зйомках з ними так часто жартують.

Навіть пікантні моменти від камер їх не відвертають. Операторам ТСН до повного щастя бракує небагато - людської кімнати для відпочинку і зарплати за реальним курсом, а загалом свою роботу вони люблять.

"Я у лютому купався в Персидській затоці на шару, халява, канал все оплатив, а я тупо поїхав", - ділиться своїми враженнями оператор ТСН Ярослав Бондаренко.

Журналіст - це добре, оператор ще краще, але без камери кіна не буде, тому зараз курс на ТЖК.

Тут нас зустрічає Денис Молокін, технік бази ТЖК - телевізійно-журналістських комплектів, якщо простіше – то "заліза".

Усе ТСНівське "залізо" лежить на полицях. Тут-таки й волохань - надчутливий мікрофон. Телевізійники називають його собакою.

Денис обурюється, коли мікрофон назвали брудним, він виправдовується: "Він не брудний, він припав пилом, бо робочий".

Зараз ми йдемо в кімнату, де відпочивають наші ТСНівські шумахери. У перервах між нардами та доміно ці люди нас возять на зйомки. А ще час від часу ви бачите їх у сюжетах, де вони відтворюють новинні події. Такі непересічні акторські дані дозволяють їх називати невід'ємною частиною творчої групи.

"Я не знаю, чому ось в титрах пишуть кореспондент такий-то, а водія взагалі не називають, прикро!" – скаржиться водій ТСН Олександр Духота.

Анатолій Швед або просто Толя - менеджер із технічного забезпечення новин. Він знає відповіді на усі технічні запитання. А якщо навіть не знає - знає, кому зателефонувати. Але найголовніша Толіна чеснота - це скромність.

"Я ж приходжу на роботу, знімаю куртку, одягаю відразу корону і йду по коридору і люблю коли поклони б'ють, тому що якщо поклони не б'ють, то значить, я чогось ще не довчився, значить, повинна бути якась таємниця, яку всі знають, а я не знаю", - ділиться своїми чеснотами скромний Толя.

Люди, з якими ми вас познайомили - це насправді маленька частина величезного тснівського колективу. Але це не останній день телебачення, то ж наступного року у кадрі інформаційні продюсери, редактори, дизайнери та прибиральники.

ВідеоТСН відкриває свої таємниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: