Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ТСН влаштувала експеримент із пошуку нареченого дівчині. Закінчилося скандалом із коучем зі стосунків

За навчання із пошуку наречених коуч бере плату в дві з половиною тисячі доларів.

Команда ТСН знайшла інструкцію для пошуку ідеального чоловіка за 30 днів. Задоволення недешеве - дві з половиною тисячі доларів, але ми змогли випробувати програму, що обіцяла негайне щастя, безкоштовно. Наша незаміжня колега протягом місяця тестила рекомендації поважного коуча. І результати - вразили.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

Майї 28. І донедавна вона мала чіткий план:

"Я хотіла в 28 вийти заміж і в 30 народити дитину".

Їй уже 28, а заміж досі не вийшла, серйозних стосунків ніколи не було.

З роботи Майю чекає навіть не кіт - равлик Гєна.

Поки думала, що саме не так, три молодші сестри вийшли заміж. На усіх трьох весіллях Майя зловила букет, але чоловік так і не з'явився.

"Я звикла бути відповідальною і постійно думала, що повинно бути в моїх малих все добре, а потім я".

Доведена до відчаю дівчина готова спробувати жіночі курси. Коучі кохання обіцяють, що наречений знайдеться вже за 30 днів.

Звертаємося до коуча зі стосунків Ірини Зайцевої. Вона запевняє, що створила унікальну систему пошуку того єдиного. За кохання доведеться заплатити. Ціна курсу - дві з половиною тисячі доларів. Освіти психолога Ірина не має, але переконує – їй і не треба.

"Психологія – набагато глибше. Я не люблю копатися в минулому. Я заточена на швидкі результати", - каже Зайцева.

Подивимось, наскільки швидкий результат буде у Майї.

Для телебачення Ірина готова працювати безкоштовно.

Після короткої діагностики, коучу все зрозуміло.

"Ми знаємо, чому ви не знайшли свою людину. Це тому, що ви насправді не хочете. Є фактори, які впливають – це ваша зайнятість і ви не впевнені в собі".

Пропонує інтенсив - на 5 тижнів. У програмі: регулярні листи з рекомендаціями, кілька особистих бесід та іспит-побачення.

Перший лист із секретними техніками вже у Майї. Пропонують для початку попросити нареченого у Бога. А вдома наполегливо уявляти, що "той єдиний" - вже є. Майя старається.

"Потрібно притворятися, доки це не стане правдою", - радить Зайцева.

"З моєї точки зору це не працює", - наголошує вчителька Зайцевої Анжела Ястреб.

Анжела заснувала в Україні університет для коучів – тобто тренерів різного штибу. Виявляється, є й такий. Саме там вчилася Майїна наставниця - Ірина. Роботу колишньої випускниці критикує.

"Якщо ти змушуєш клієнта візуалізувати, то це називається трюкацтво. Трюкацтво - це короткочасно. Це фокус. Тобі здається, що це працює, але на результат це ніяк не впливає", - каже Анжела Ястреб.

Утім, ми все одно, чесно пройшли експеримент до кінця. Майя 5 разів зустрічалися з Іриною. Реальних порад та не давала. Натомість щосили працювала на телекамеру і турбувалася, щоб Майя теж виглядала щасливою. Поради ми почули вже у відеокласах. Загалом – понад 20 годин відео.

"Подобається, не подобається - це не наш критерій. Вам потрібно заміж! Ми не говоримо чоловікові "Ні", ми говоримо чоловікові, що робити, щоб було "Так", - радить Ірина на відео.

Відео Манна небесна: ТСН знайшла інструкцію для пошуку ідеального чоловіка за 30 днів

Задоволення недешеве - 2,5 тисячі доларів. Але ми змогли випробувати програму, що обіцяла негайне щастя безкоштовно. Наша незаміжня колега впродовж місяця тестувала рекомендації поважного тренера. І результати - вразили. Усім, хто зараз у пошуку – дивитись обов’язково.  

Манна небесна: ТСН знайшла інструкцію для пошуку ідеального чоловіка за 30 днів

Психологи від такої програми просто шоковані.

"Ви зустріли чоловіка - погляд повинен кликати. Перед поглядом потрібно зробити 20-30 разів скорочень інтимних м'язів", - знову радить Ірина.

"Для мене це момент використання. Так, я моргнула піхвою, а ти прийшов і виконав всі мої бажання", - коментує психологиня Жанна Закк.

"Дівчата приходять після таких тренінгів з розчаруванням і з максимально зниженим рівнем самооцінки. А це може призводити до різних форм депресії. Може статися апатія, може трапитися тотальне розчарування", - пояснює психологиня Марія Фабричева.

У Майї на носі випускний бал, а принца досі немає.

"У мене були побачення, хоча мені не подобався той чоловік. Ірина говорила, що "подобається, не подобається – це не критерій розумної жінки", - каже Майя.

"Майя критикувала чоловіка. Я їй підказали, а ти подивися не з тієї сторони, а з цієї", - говорить Зайцева.

Дошліфувати Майю Ірина вирішила без камер.

"Я просто ставлю собі питання, може я дійсно ще не готова? Мені потрібен час", - сказала Майя.

"Супер, це саботаж. Я не могу показати результат просто якийсь, бо я знаю чарівність цієї програми", - зазначила їй Зайцева.

Ірина відверто тисне на Майю, зізнається, що не всі, хто проходив її програму, зустрічали чоловіка.

На іспит Майя приходить вже причепурена і в компанії стиліста. Ірина наполягає: без обкладинки за кількадесят тисяч гривень ми Майю не прилаштуємо.

"У нас завдання зробити Майю сексуальною і сексуально привабливою".

Образи вибирають ну дуже відверті.

Поки Майя у примірочних, Ірина намагається домовитись зі ТСН про вигідний для неї фінал.

"Вчора Майя була, звісно, не готова. У мене дійсно занепокоєння, я не розумію, що увійде під час монтажу", - каже Зайцева.

Від декольте Майя відмовилася. І йти до чоловіків не наважується.

"Я не знайомлюсь, я не підходжу сама", - пояснила дівчина.

"Як це? Ми сьогодні зібралися для того, щоб ви вийшли знайомитися, а ви кажете, що в принципі не ходите і не знайомитеся".

На горизонті – іноземець, з Китаю. Майя розгублена. Далі Ірина квапиться на допомогу: "Хочу вас познайомити". Утім, чоловіки більше цікавляться коучем, а не ученицею. З десятої спроби Майї вдається обмінятися телефонами. А вже за кілька хвилин надсилає Майї СМС.

"Хлопець цей пише, з яким побачення в понеділок. Я аж розгубилася. Це приємно", - говорить Майя.

"Екзамен ви пройшли. Це крутий результат для вас. Відпускаю вас на побачення і чекаю запрошення на весілля", - каже Зайцева.

Гарний фінал для коуча є. Для Майї це лише початок.

"Стосунки не ти з ним будуєш, а твій гіпотетичний гуру, який нібито знає", - коментує психологиня.

На час виходу цього сюжету хлопець з торгівельного центру більше так і не з'явився.

Марія Шевченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції