ТСН засудила появу в проекті 1+1 Оксани Марченко

На заяву колективу відреагувало керівництво компанії.

У середу, 8 серпня, колективи ТСН, ТСН.ua та програми "Спецкор" зробили спільну заяву щодо участі в найближчому сезоні шоу 1+1 "Танці з зірками" дружини Віктора Медведчука Оксани Марченко.

Наводимо текст заяви без купюр та скорочень.

"!!!СПІЛЬНА ЗАЯВА ЖУРНАЛІСТІВ ТСН!!!!

ПРОШУ ВАШОЇ УВАГИ І ПОШИРЕННЯ!

Ми, журналісти Телевізійної служби новин, дізналися про те, що в найближчому сезоні шоу "Танці з зірками" на "1+1" може взяти участь Оксана Марченко.

Ми не поділяємо це рішення керівництва каналу і засуджуємо появу в телевізійному ефірі особи, яку пов’язують близькі стосунки з президентом Російської Федерації Путіним.

Чоловік Марченко, Віктор Медведчук, неодноразово робив проросійські заяви, зокрема, нібито про те, що в Україні триває не зовнішня агресія, а громадянська війна. Подружжя жодного разу за роки війни не засудило російську агресію на Донбасі та анексію Криму.

Навіть той факт, що шоу є розважальним, не виправдовує появи дружини Медведчука, Оксани Марченко, в ефірі нашого телеканалу.

ТСН як невід’ємна складова "1+1" завжди чітко і послідовно стояла на позиціях територіальної цілісності, незалежності та збереження суверенітету України. Для нас – це не чужа війна. А патріотизм – не просто слова. Репутація ТСН – це репутація кожного з нас.

Як колектив ТСН ми не можемо вплинути на інший проект каналу, але залишаємо за собою право публічно висловлювати свою позицію щодо цієї ситуації і хочемо запевнити, що рішення каналу "1+1" не позначиться на редакційній політиці Телевізійної служби новин".

(ПІДПИСИ КОЛЕКТИВУ ДОПОВНЮЮТЬСЯ)

Заява колективу ТСН, перший лист
Заява колективу ТСН, другий лист
Заява колективу ТСН, третій лист

На відповідну заяву вже відреагувало керівництво компанії. Наводимо її текст без купюр та скорочень.

Реакція керівництва "1+1 медіа" на заяву ТСН

"Ми неодноразово заявляли, що робота служб інформації в "1+1 медіа" будується виключно на принципах редакційної свободи і неупередженості. Журналісти мають право висловлювати свою думку, в тому числі і з приводу рішень каналу. Проте, хотів би відзначити, що в проекті "Танці з зірками" беруть участь найяскравіші зірки українського шоу-бізнесу, незалежно від своїх політичних поглядів і переконань. Як показують результати досліджень, серед тих, кого було б цікаво побачити глядачам на паркеті, в тому числі і Оксана Марченко. Впевнені, серед 14 пар учасників кожен зможе знайти собі фаворитів", - прокоментував генеральний директор "1+1 медіа" Олександр Ткаченко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції