Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ТСН здійснила мрію 10-річної дівчинки Саші, хворої на рак

Дитина хотіла побувати в Парижі, і журналісти знайшли мецената, який оплатив цю подорож.

Французька мрія маленької одеситки Саші здійснилася. Лікар дозволив дитині переліт, і маленьку пацієнтку одразу зі столичного онкоцентру повезли в аеропорт "Бориспіль", ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Виснажена дитина заснула в машині дорогою до летовища і навіть не зрозуміла, куди їй належить їхати. "Додому", - відповідає вона на запитання ведучої Лідії Таран. Коли ж чує, що в Париж, не може приховати шоку. В аеропорту та літаку для неї все нове та дивне. Три години в небі – і маленька Саша вже в столиці Франції. Вона ледь перепочила і сама потягла дорослих гуляти. З радістю вона бігала по газонам, попри біль у ногах, про який дитини просто забула. "Великий. Красивий. Бомбезний", - так характеризує Саша Париж.

Відео За крок до мрії: чи змогла одеситка Саша на четвертій стадії раку побачити Париж

"Коли ми поїхали в Діснейленд, от тоді вона, як дитина, вибухнула, здається", - розповіла Лідія Таран. Ця подорож стала справжньою казкою для маленької дівчинки та найяскравішою її пригодою в житті. На Ейфелевій вежі дитина зізналася, що почувається вповні щасливою. Однак попри ці чудові миті, хвороба нікуди не поділася. Однак ті, хто допоміг маленькій українці здійснити мрію, вірять, що ці емоції дадуть їй сили протриматися, доки батьки назбирають грошей на експериментальне лікування. Не втрачає надії на порятунок дитини і мама. "Дехто каже, що у вас там дуже мало шансів – 20%, 10%. А я кажу: мені будуть 1% давати – я його буду використовувати", - каже вона.

Як повідомлялося, одеситка Олександра Брайловська вісім років із десяти бореться за життя з раком. У дівчинки стався вже третій рецидив. Журналісти ТСН і благодійний фонд "Крона" вирішили допомогти непересічній дитині в сповненні її заповітного бажання.

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян 

Залиште свій коментар

Вибір редакції