Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ТСН зібрала поради, як відрізнити якісний мед і правильно вживати задля цілющого ефекту

В жодному разі не можна додавати мед до гарячого чаю

Кожен українець з'їдає близько кілограма меду на рік. Мед справді містить корисні речовини, кажуть фахівці, але лише за умови, що продукт – якісний, йдеться в ТСН.19.30.

На завод на Черкащині звозять мед з усієї України, на переробку. Закристалізований підігрівають теплим повітрям у спеціальній кімнаті упродовж кількох діб. «Підігрівають до температури не вище 40 градусів. Ця температура не впливає на якість меду», - кажуть на заводі.  

Далі мед перемішують у величезних ємностях і розливають.  Тут є мед навіть із додаванням смородини та лимона. Майже вся продукція  іде на експорт у Європу.  Перед переробкою  - перевірка на якість та безпечність. Партію сировини можуть забракувати, наприклад, через антибіотики. Вони потрапляють у мед під час неправилього лікування бджіл або при використанні неякісної вощини. «Коли люди приходять лікуватися від якихось інфекційних захворювань , їм приписують антибіотики, а ці антибіотики уже не діють», - пояснює лаборант небезпеку від «зараженого» меду.

Відео Скільки коштує український мед та як відрізнити якісний продукт від підробки

Кожен українець з'їдає меду близько кілограма на рік. Мед справді містить корисні речовини, кажуть фахівці, але лише за умови, що продукт - якісний. ТСН в різних регіонах перевіряла, скільки мед вартує, а також з'ясувала, як відрізнити справжню якість від фальсифікату.  

Скільки коштує український мед та як відрізнити якісний продукт від підробки

Якщо купуєте мед, як кажуть, із рук, то  з’ясувати, чи є в ньому антибіотики - самостійно не зможете. Деякі  продавці продукт іще й розводять сиропами.

Певні види меду швидко кристалізуються. Тож недоброчесні продавці продукт розплавлюють за високих температур, попереджають у лабораторії. «Такі види як акацієвий мед, він буде тривалий час незакристалізований , а соняшниковий, гречаний, ріпаковий уже всередині зими будуть закристалізовані», - пояснюють фахівці і мед радять обирати ретельно.

А на львівському ринку запевняють, вони мед не фальсифікують і продають лише найкращий. За липовий із квітами просять 150 гривень. За акацієвий трохи більше - 220 за літр. «Різнотрав’я, мед іде з соняшником, ціна дуже доступна - в районі 100 гривень за літру, тому він часто йде», - кажуть продавці.

Пропонують і  гречаний, але він дещо дорожчий, ніж соняшниковий, та  запашніший. «Щоб сильно пах - це гречаний мед, теж ходовий, але ціна на нього в цьому році трошки зависока - 200 за літру», - говорить Андрій Полока.

Покупці приглядаються і обирають.  Ціни називають помірними. Розбирають мед тут досить активно. Найбільший попит має з різнотрав’я.

А у Івана Горенка із Сумщини назбиралося близько 5 тонн меду. На базар возити не може, а перекупникам - здавати не хоче. «23 гривні за кілограм. Як я продам його – буду банкрот», - каже чоловік.

Загалом у чоловіка 250 вуликів, їх узимку зберігає в спеціальному бункері.  Наче лікар із стетоскопом, дослуховується, чи не хворі бджоли. Мед качає лише раз на сезон. До продукції, запевняє, нічого забороненого не додає. На відміну од деяких інших пасічників. « І йод капають і капірні олівці, там дуже багато», - розповідає бджоляр.

Та повчає як відрізнити якісний од підробки не в лабораторії. «А як ви ковтнули й попливло – то підробка», - пояснює чоловік.

Іван Петрович запевняє: його мед не лише смачний, а й цілющий. «Таблиця Менделеєва. У мене улюблена їжа – мед. Грипом я не хворію», - хизується чоловік.

Мед справді корисний, кажуть лікарі. Головне - знати дозу, бо інакше можна дістати і ожиріння, і порушення метаболізму. «Ідеальна добова норма – це 1 міліграм на кілограм маси тіла. Якщо говорити про дорослу людину, то приблизно, якщо 60 кілограмів  - це 2 столових ложки», - говорить лікар.

Дітям - удвічі менше. Діабетикам також потрібно бути з медом особливо обережними.  «Кілокалорій – це приблизно як півплитки шоколаду на 100 грамів.  Дітям краще вводити мед в раціон з двох років. Раніше – це може бути небезпечно», - додає дієтолог.

І боронь вас, Боже, додавати мед у гарячий чай. Тоді всі поживні речовини та вітаміни зникають.

Залиште свій коментар

Вибір редакції