Цушка не труїли - прокуратура

Генеральна прокуратура не змогла встановити конкретних обставин отруєння екс-міністра внутрішніх справ України Василя Цушка.

Медведько Цушко
УНІАН
Заяву Василя Цушка перевіряли дещо довше, ніж зазвичай.
Відомство відмовило в порушенні кримінальної справи за заявою Василя Цушка. Про це повідомив генпрокурор Олександр Медведько сьогодні на прес-конференції в Києві, відповідаючи на запитання журналістів. 

За словами Олександра Медведька, перевірка заяви Василя Цушка тривала дещо більше, ніж передбачено законом, оскільки її автор перебував на лікарняному, а тому опитати його можливості не було.

У той же час, як зауважив Олександр Медведько, щойно з’явилася можливість, Василя Цушка опитали, однак у своєму поясненні він говорив лише про факт отруєння, але не зміг назвати його місце та час.

Крім того, в межах перевірки було опитано всіх осіб, що фігурували в заяві, вивчено медичну документацію. "Конкретних обставин ми не встановили", - наголосив генпрокурор. Водночас він згадав про право Василя Цушка оскаржити рішення Генпрокуратури.

Проте Генеральна прокуратура України продовжить розслідування кримінальних справ, пов’язаних із захопленням будівлі відомства в травні цього року, після нового рішення Печерського райсуду за скаргою адвоката виконувача обов’язків міністра внутрішніх справ України Василя Цушка.

Олександр Медведько нагадав, що Апеляційний суд Києва своєю ухвалою скасував постанову Печерського райсуду столиці щодо закриття кримінальних справ, у яких фігурував Цушко. "Як тільки буде рішення, будемо діяти в залежності від рішення", - сказав генпрокурор.

Як відомо, Печерський райсуд Києва за скаргою адвоката Василя Цушка скасував постанову про порушення 4 кримінальних справ, пов`язаних із захопленням будівлі Генпрокуратури 24 травня, у тому числі й щодо міністра внутрішніх справ. Рішення про скасування постанов про порушення кримінальних справ Печерський суд ухвалив на підставі того, що при їх винесенні не було проведено відповідної дослідчої перевірки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: