Цушка прооперують вночі

Тим часом виникають нові версії причин хвороби міністра. Представники коаліції вказують на президентське оточення.


Сьогодні вночі в одній з клінік Німеччини міністру внутрішніх справ України Василю Цушку зробили операцію з шунтування для того, щоб з'ясувати стан його здоров'я. 

Як повідомляє "Главред", шунтування було зроблено в лікарні Ганноверу, куди міністр відбув на лікування 31 травня.

1 червня прозвучала низка нових коментарів з приводу хвороби Цушка.

Зокрема, начальник Державного управління охорони Валерій Гелетей спростував інформацію про свою причетність до отруєння міністра. Відповідні заяви раніше були зроблені однопартійцем Цушка по СПУ Євгеном Філіндашем. 

Гелетей відзначив, що заяви Філіндаша,  "це політичний шантаж, політичний тиск" на нього, як на керівника Управління державної охорони "з метою провокацій".

Сьогодні, 1 червня, член фракції СПУ Євген Філіндаш під час ранкового засідання ВР заявив, що інформація про навмисне отруєння міністра внітрішніх справ відповідає дійсності. 

Філіндаш заявив, що йому особисто відомо, що Цушко був отруєний, а також відомі організатори цього інциденту.

"Організатори також відомі, вони знаходяться на відомій вулиці в центрі Києва, неподалік від Верховної Ради", - сказав депутат.

За словами Філіндаша, отруєня Цушка було пов'язано з тим, що в кризовій ситуації МВС залишилося єдиним силовим органом, котрий відмовився підкорюватися тиску з боку Секретаріату Президента. 

Хворобу Цушка прокоментував і нардеп від КПУ Петро Цибенко. Він заявив, що до отруєння міністра причетні СБУ, РНБО та Секретаріат Президента. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: