Цушко очолив Наукову раду

Міністр економіки Василь Цушко очолив Наукову раду, яка буде "незалежно і всебічно" обґрунтовувати усі важливі рішення уряду.

Міністр економіки Василь Цушко очолив Наукову раду Міністерства економіки.

Таке рішення було прийнято в п'ятницю на першому організаційному засіданні Наукової ради за участю вітчизняних вчених-економістів, передає прес-слжуба міністерства.

Координатором Ради обрано заступника міністра економіки Ірину Крючкову, секретарем стала консультант міністра економіки Людмила Мусіна.

За словами Цушка, Рада стане своєрідним центром незалежного всебічного обґрунтування рішень уряду за ключовими напрямами економічної політики, від яких залежить створення фундаменту економічної й технологічної модернізації країни.

Керівник економічного відомства зауважив, що президент Віктор Янукович і новий уряд взяли на себе відповідальність за стан економіки країни у найважчий період.

Тому, необхідно виробити програму середньострокових реформ, які забезпечать підвищення ефективності державного управління і закладуть основу для зростання стандартів життя населення, особливо найменш забезпечених верств, а також подати до 11 квітня разом з проектом державного бюджету на 2010 рік проект державної програми економічного і соціального розвитку, в якій повинні бути передбачені невідкладні антикризові заходи на перших 100 днів роботи уряду.

У цьому контексті Василь Цушко зазначив, що перед міністерством стоять особливо важливі завдання, оскільки саме на це відомство покладена відповідальність за координацію роботи щодо формування і реалізації економічної і соціальної політики.

Учасники засідання розглянули такі питання, як невідкладні заходи Кабміну на перші 100 днів його роботи, а також пріоритетні напрями роботи Мінекономіки на поточний рік.

Участь у засіданні взяли директор Інституту економіки та прогнозування НАН України Валерій Геєць, директор Інституту світової економіки і міжнародних відносин НАНУ Юрій Пахомов, директор інституту демографії та соцдосліджень Елла Лібанова, директор інституту економіки промисловості Олександр Амоша, директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський та інші.

Читайте також:

Тігіпко привів до міністерства економіки Василя Цушка

Українською економікою керуватимуть фахівці зі сільського господарства

Уряд Азарова: "Казнокрад", конферансьє, продавець та інші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: