Цушко отруєний?

Про це повідомила юрист Тетяна Монтян, яка знаходиться у дружніх стосунках з головою МВС.


Монтян, яка співробітничала з Василем Цушком ще з часів роботи в парламенті, обнародувала інформацію про стан його здоров'я. 

У своєму віртуальному щоденнику, Живому Журналі, Монтян заявила, що у Цушко ще в неділю трапився обширний інфаркт, спровокований отруєнням невідомою речовиною. 

Як повідомила Монтян в телефонній розмові Корреспондент.net, міністр внутрішніх справ сам розповів їй про це, подзвонивши і запросивши відвідати його в госпіталі МВС.

"Увечері у понеділок я бачила його в напівмертвому стані. Зараз його стан критичний", - запевняє Монтян.

"Сподіваюся, я пролила бальзам на деякі душі. Насолоджуйтеся", - резюмувала друг міністра внутрішніх справ в своєму ЖЖ.

Раніше повідомлялося, що Василь Цушко з інфарктом пребуває у госпіталі МВС.

Про це на брифінгу повідомив начальник Департаменту зв’язків з громадськістю МВС України Костянтин Стогній. За словами Стогнія, лікарі заборонили спілкуватися з Цушко, МВС повідомлятиме про стан міністра в „гарячому режимі”.

25 травня в.о. генерального прокурора Віктор Шемчук заявив, що Служба безпеки України веде розслідування кримінальної справи проти міністра внутрішніх справ Цушка за перевищення службових повноважень.

29 травня перший заступник міністра внутрішніх справ Михайло Корнієнко повідомив, що Цушка ніхто не викликав на допити у рамках порушеної кримінальної справи. "Міністра на допити ніхто не викликав і на співбесіду теж", - сказав Корнієнко, додавши, що Цушко (станом на 29 травня) знаходиться на плановій диспансеризації, яку повинні проходити всі керівники міністерства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: