Цушко: Партія регіонів блефує!

Одному з лідерів СПУ не до вподоби ідея проведення всеукраїнського референдуму щодо мови та НАТО

Василь Цушко
УНІАН
Василь Цушко незадоволений ідеєю проведення референдуму з питань мови та НАТО.
Міністр внутрішніх справ України Василь Цушко вважає ініціативу Партії регіонів провести всенародний референдум з питань статусу російської мови, вступу до НАТО і виборів голів обласних адміністрацій “політичним блефом”.
 
Про це міністр заявив сьогодні, 6 вересня, спілкуючись із представниками ЗМІ в Кіровограді. 

Зокрема, він заявив, що "референдум з даних питань навряд чи буде проведено", оскільки "все це блеф, передвиборчі спекуляції". На думку Цушка, маніпулювання темою референдуму є "політичним збудженням".
 
“75-80% населення України – проти вступу до НАТО. Це не мої цифри, а прогнозовані спеціалістами результати”, - зазначив він. 

Цушко-Янукович
УНІАН
А ініціативу ПР міністр вважає блефом.
“Стосовно статусу російської мови як другої державної, скажіть, навіщо це потрібно жителям Івано-Франківська, де 99% говорять українською мовою? Потрібно дати право місцевим радам вирішувати, чи потрібна їм друга державна мова. На Одещині є села, де розмовляють лише молдавською. І що їм робити?", - наголосив Цушко.
 
На думку голови МВС, якщо місцеві громади зможуть фінансувати всі витрати, пов’язані з введенням другої державної мови, вони мають право це зробити. Крім того, він висловив сумнів у доцільності запровадження процедури виборів губернаторів областей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: