Цушко пішов до генпрокурора

Медведько попередив Цушка, який передав йому документи стосовно свого отруєння, про кримінальну відповідальність в разі непідтвердження інформації.

Василь Цушко
УНІАН
"Я чекатиму, щоб вони хоч одну справу про отруєння розкрили в країні. Буду наполягати на порушенні кримінальної справи," - сказав Цушко
Генеральний прокурор України Олександр Медведько сьогодні, приймаючи заяву від міністра внутрішніх справ України, кандидата в народні депутати від СПУ Василя Цушка, попередив його про кримінальну відповідальність в разі, якщо інформація, надана ним про отруєння, не матиме під собою підґрунтя.

Як повідомили у прес-службі ГПУ, "генеральний прокурор перед тим, як прийняти документи від В.Цушка, попередив його про кримінальну відповідальність, передбачену ст. 383 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину)".

Водночас, у прес-службі поінформували, що Медведько отримав від Цушка заяву про замах на нього як державного діяча. У свою чергу, за інформацією прес-служби, Цушко просив прокуратуру провести перевірку з приводу наданої ним інформації.

Раніше цього ж дня кандидат у народні депутати від СПУ, міністр внутрішніх справ Василь Цушко передав особисто генеральному прокурору України Олександру Медведьку документи стосовно свого отруєння.

Про це він повідомив журналістам біля центральної входу до приміщення Генпрокуратури після передачі документів .

"Генпрокурор прийняв у мене документи, зняв копії з оригіналів документів із Німеччини (результати аналізів, які робили німецькі лікарі – Прим.Ред.)," - сказав Цушко.

Він наголосив, що наполягатиме на порушенні кримінальної справи за фактом його отруєння.

"Я чекатиму, щоб вони хоч одну справу про отруєння розкрили в країні. Буду наполягати на порушенні кримінальної справи," - зауважив кандидат у народні депутати.

Відповідаючи на запитання, якщо виявиться, що підстав для порушення кримінальної справи немає, Цушко сказав: "У нас може виявитися все що хочеш". При цьому він висловив переконання, що його "хотіли позбавити життя, вбити".

Василь Цушко також поінформував, що його адвокатом виступатиме Андрій Федур, з яким він сьогодні вже мав зустріч. На уточнююче питання, чому він не скористався адвокатськими послугами Тетяни Мунтян, Цушко вжив нецензурне слово, додавши, що обирати адвоката - його особисте право.

Олександр Медведько
УНІАН
Медведько перед тим, як прийняти документи від Цушка, попередив його про кримінальну відповідальність, передбачену ст. 383 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину)
Також Цушко зазначив, що свої підозри про те, хто міг бути причетним до отруєння, він повідомить лише слідчому, до якого прийде на допит завтра або в понеділок.

Нагадаємо, 26 вересня Василь Цушко заявив, що був отруєний теофіліном, і матеріали, що підтверджують його отруєння, він одержав 21 вересня. Він висловив припущення, що його отруїли організатори захоплення Генеральної прокуратури 27 травня.

Цушко нагадав, що після подій 27 травня в приміщенні Генпрокуратури він був госпіталізований з діагнозом інфаркт міокарда. Для лікування міністра було перевезено в Німеччину. Проте у нього виникли деякі підозри щодо того, що з ним трапилося. Зокрема, за словами Цушка, українські лікарі поставили йому діагноз "обширний інфаркт", але вже в Німеччині під час аналізів було з`ясовано, що коронарні судини його серця були в порядку. Крім того, він повідомив, що "26 травня робив кардіограму, і були хороші результати, а через день – стався інфаркт".

Водночас, прес-секретар СБУ Марина Остапенко заявила, що ”ні Цушко, ні хтось з його довірених осіб не звертався в СБУ з інформацією про можливе його отруєння".

"У СБУ немає інформації про можливе отруєння," - сказала вона.


*** Теофілін за будовою близький до кофеїну, міститься в каві, чаї, і має збуджувальний вплив на центральну нервову систему, підвищує температуру тіла. У малих дозах теофілін справляє тонізуючу дію, при високій концентрації може викликати отруєння.

ВідеоЦушко подав заяву до Генпрокуратури

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: