Цушко повернеться на роботу

Зі слів Цушка, перебуваючи в лікарні, він постійно в курсі всіх завдань міністерства, колегія МВС працює на постійному зв'язку з ним

Міністр внутрішніх справ Василь Цушко обіцяє незабаром повернутися на роботу.

Про це сказано у зверненні Цушка.

"Дуже скоро, після курсу лікування, я повернуся до своїх обов'язків міністра", - зазначив міністр.

Зі слів Цушка, перебуваючи в лікарні, він постійно в курсі всіх завдань міністерства, колегія МВС працює на постійному зв'язку з ним.

Раніше Цушко був перевезений у Німеччину для лікування.

26 травня Цушко був госпіталізований з діагнозом "інфаркт міокарда".

Цушко обіцяє захистити міліціонерів від політичних нападок

Василь Цушко обіцяє захистити міліціонерів від політичних нападок. Про це сказано в його зверненні.

Зі слів міністра, для нього важливо, щоб кожен співробітник міліції знав, що незважаючи на вкрай складну політичну ситуацію, незважаючи на обвинувачення МВС із боку окремих політичних сил, він відповідає за все, що відбувається у відомстві.

"... і не дозволю, щоб хоча б один співробітник міністерства постраждав через необґрунтовані політичні нападки", - сказано в зверненні.

Цушко зазначив, що у всіх складних ситуаціях останніх тижнів відповідальність за ухвалені рішення брав на себе, а де необхідно, особисто був присутній на місці подій і віддавав накази.

"Хочу висловити всім співробітникам подяку за виявлену витримку й професіоналізм у ході драматичних подій, пов'язаних з незаконним захопленням кабінету генерального прокурора групою збройних осіб у цивільному, а також у зв'язку з незаконним направленням до столиці підрозділів внутрішніх військ", - сказав міністр.

Також Цушко зазначив, що пишатися тим, що в період кризи ніхто не подав рапорт про звільнення із МВС з політичних мотивів.

25 травня в.о. генпрокурора Віктор Шемчук повідомив, що Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Цушка за перевищення службових повноважень.

У свою чергу звільнений президентом Віктором Ющенком генеральний прокурор Святослав Піскун спростував порушення прокуратурою кримінальної справи проти Цушка за перевищення службових повноважень.

24 травня після звільнення Піскуна співробітники "Беркута" зламали вхідні двері в Генпрокуратуру і двері в приймальню генпрокурора.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: