Цушко повернувся на роботу

Міністр внутрішніх справ України Василь Цушко повернувся до роботи. Як раніше відзначав Олександр Мороз, його однопартієць знову в МВС.

Цушко-Мороз
УНІАН
Як і говорив Олександр Мороз, Василь Цушко швидко повернувся до роботи.

23 липня 2007 року міністр внутрішніх справ України Василь Цушко повернувся до виконання своїх службових обов'язків.

Яку повідомили у Департаменті зв'язків з громадськістю МВС України, вранці Цушко провів робочу зустріч зі своїми заступниками, а о 9-й годині ранку очолив традиційну оперативну нараду з начальниками служб та підрозділів центрального апарату МВС. 

Міністр нині проводить робочі зустрічі з керівниками МВС з поточних питань життєдіяльності міліцейського відомства. У робочому графіку Цушка також передбачена участь у засіданні Кабінету міністрів України. 

В подальшому Цушко планує разом з родиною відбути у планову відпустку. 

Василь Цушко
УНІАН
У відпустку міністр поїде пізніше.

Про швидке повернення Цушка до роботи раніше заявляв спікер ВР п'ятого скликання, голова Соціалістичної партії України Олександр Мороз.

Василь Цушко повернувся до України в суботу, 21 липня, провівши 51 день на лікуванні в Німеччині, куди був терміново доставлений 26 травня з діагнозом "ішемічна хвороба серця, інфаркт міокарда передньої локалізації, суправентикулярна екстрасистолічна аритмія, серцева недостатність першого ступеню". 

Василь Цушко
УНІАН
До України голова МВС повернувся в суботу.
 

Цьому передували низка неоднозначних подій за участі української міліції, зокрема, побиття вболівальників на фіналі Кубку України з футболу "Динамо-Шахтар" та захоплення в Генпрокуратурі.

Соратники Цушка стверджували, що причиною хвороби міністра стало отруєння.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: