Цушко пожаліється на ГПУ

В.о. міністра внутрішніх справ Василь Цушко має намір оскаржити відмову Генпрокуратури порушити кримінальну справу за його заявою про можливе отруєння.

Про це повідомив адвокат Цушка Андрій Федур.

“Є один варіант – тільки оскаржувати. Тому будемо оскаржувати, коли ми отримаємо всі документи від Генпрокуратури”, - сказав він.

Василь Цушко
УНІАН
Василь Цушко вимагатиме визнання себе отруєним
При цьому Федур пояснив, що, відповідно до закону, стороні відведено 7 днів для оскарження рішення, але це можна зробити тільки після отримання документів з Генпрокуратури.

“15 листопада я направив до Генпрокуратури запит надати копію постанови про відмову в порушенні кримінальної справи та матеріали досудової перевірки, на підставі якої прокуратура дійшла висновку, що там немає події злочину, однак відповіді немає й досі, хоча всі відповідні терміни сплили”, - сказав Федур.

Федур зауважив: “Моя думка: однозначно, там необхідно було порушувати кримінальну справу”.

Як повідомляв iPlus, 26 вересня Цушко заявив, що був отруєний теофіліном, і матеріали, які підтверджують його отруєння, він одержав 21 вересня. Він висловив припущення, що його отруїли організатори захоплення Генеральної прокуратури 27 травня.

30 вересня Цушко повідомив, що прийняв рішення про відставку через погіршення стану здоров`я. У його заяві говорилося, що "отруєння завдало значного удару" здоров`ю, що не дозволяє "з етичних міркувань залишатися лише формально на посаді міністра".

27 вересня генпрокурор Олександр Медведько одержав від Цушка заяву про замах на нього як державного діяча.

9 листопада в прес-службі Генпрокуратури повідомили, що відомство відмовило у порушенні кримінальної справи за заявою міністра внутрішніх справ України Василя Цушка щодо його отруєння через відсутність події злочину.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: