Цушко швидко видужує

Здоров'я міністра внутрішніх справ Василя Цушка стабільно покращується. Його заступник сподівається, що скоро міністр приступить до роботи.

Міністр внутрішніх справ України Василь Цушко йде на поправку. Про це журналістам повідомив виконуючий обов`язки голови МВС Михайло Корнієнко.

Як передає кореспондент ЛігаБізнесІнформ , М.Корнієнко підкреслив, що регулярно спілкується з В.Цушком, і стан здоров`я Міністра, за словами самого глави МВС, "дещо стабілізувався".

"Що б там не говорили, у нього дійсно був серйозний серцевий напад. Зараз потихеньку йде справа на поправку", - сказав М.Корнієнко і додав, що поки не можна сказати, скільки часу потрібно буде Міністрові для повного відновлення. М.Корнієнко підкреслив, що це знають тільки лікарі, і це залежатиме від "організму самого хворого". 

М.Корнієнко хотілося б, щоб це було швидше, оскільки, як нарік він журналістам, виконувати обов`язки Міністра, а також "тягнути свій віз" заступника Міністра важко.

Також М.Корнієнко пообіцяв, що як тільки В.Цушко видужає, він відразу приступить до роботи. 

Нагадаємо, раніше на деяких інформаційних сайтах з`явилася інформація про те, що у В.Цушка зупинилося серце. Народний депутат від Соціалістичної партії України Олександр Баранівській назвав її "провокацією". 

30 травня надійшла інформація про те, що у Міністра трапився інфаркт міокарду. 31 травня В.Цушко реанімаційним літаком транспортовали до німецької клініки, що було пов`язане з погіршенням стану його здоров`я. 1 червня в цій клініці Міністр був прооперований. 

Безпосередньо після першої госпіталізації В.Цушка його адвокат Тетяна Монтян заявила, що голову МВС, можливо, намагалися отруїти. В той же час, виконуючий обов`язки голови СБУ Валентин Наливайченко повідомив, що Служба безпеки України не має в своєму розпорядженні інформації про отруєння Цушка. 

В даний час В.Цушко перебуває на реабілітації в лікарні Святого Бернварда в німецькому місті Хильдесхайм. До цієї лікувальної установи він був переведений у вівторок з клініки міста Ганновер, де був прооперований після серцевого нападу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: