Цушко звільнився!

Сьогодні міністр внутрішніх справ України Василь Цушко ухвалив рішення про відставку через погіршення стану здоров’я.

Василь Цушко
УНІАН
Василь Цушко не схотів бути "формальним" міністром.
Сьогодні міністр внутрішніх справ України Василь Цушко прийняв рішення про відставку через погіршення стану здоров’я.

Про це повідомив начальник Департаменту зв’язків з громадськістю МВС України Костянтин Стогній.

"Міністр Василь Цушко прийняв рішення про відставку ще до оголошення результатів виборів через те, що стан його здоров’я погіршився, а залишатися "формальним" міністром він не хоче," - сказав К.Стогній.

Водночас, як ідеться в заяві Василя Цушка йдеться:

"Сьогодні я прийняв рішення про відставку. В п’ятницю стан мого здоров’я різко погіршився. Я розумію, що час, необхідний для лікування та реабілітації вплине на ситуацію в Міністерстві внутрішніх справ."

Він констатує, що "отруєння завдало значного удару" по здоров’ю, що не дозволяє "з етичних підстав залишатися лише формально на посаді міністра".

"Моя подальша відсутність в міністерстві не дозволить мені повністю реалізувати всі розпочаті ініціативи: боротьбу з корупцією, очищення міліції від комерційного тягаря, посилення соціального захисту співробітників МВС. На жаль, стан здоров’я не дозволив мені завершити роботу по усіх цих напрямках," - зазначає Цушко і додає: "Я з гордістю передаю своєму наступнику міністерство, в якому стало менше корупції, міністерство, в якому співробітники стали більш соціально захищеними, міністерство, співробітники якого відчувають вагомість та необхідність їхньої праці саме для держави та громадян".

В.Цушко також повідомляє, що не тримається за крісло.

"Весь час на посту міністра внутрішніх справ я працював на Україну та Закон. Я не виконував жодних політичних чи олігархічних замовлень, не проводив політичних чисток, не ламав нікого через коліно. Для мене завжди пріоритетом були, є й будуть Законність, Конституція та Порядок," - зауважує Цушко і повідомляє, що залишає міліцію, "яка вже знає, що можна працювати, не беручи участі в рейдерстві, не закриваючи в СІЗО опозиційних політиків, міліцію, яка знає, що міністр не повинен ховатися за спини підлеглих".

Також В.Цушко наголошує, що подає у відставку в момент, коли такий крок вже не буде сприйматися як передвиборча агітація, або як реакція на результат виборів. Він також повідомляє, що буде "працювати в політиці".

Наразі виконувачем обов’язків міністра внутрішніх справ України є Михайло Корнієнко.

Нагадаємо, 26 вересня В.Цушко заявив, що був отруєний теофіліном, і матеріали, що підтверджують його отруєння, він одержав 21 вересня. Він висловив припущення, що його отруїли організатори захоплення Генеральної прокуратури 27 травня.

В.Цушко нагадав, що після подій 27 травня в приміщенні Генпрокуратури він був госпіталізований з діагнозом інфаркт міокарда. Для лікування міністра було перевезено в Німеччину. Проте у нього виникли деякі підозри щодо того, що з ним трапилося. Зокрема, за словами В.Цушка, українські лікарі поставили йому діагноз – обширний інфаркт, але вже в Німеччині під час аналізів було з`ясовано, що коронарні судини його серця були в порядку. Крім того, він повідомив, що "26 травня робив кардіограму, і були хороші результати, а через день – стався інфаркт".

27 вересня кандидат у народні депутати від СПУ, міністр внутрішніх справ Василь Цушко передав особисто генеральному прокурору України Олександру Медведьку документи стосовно свого отруєння.

ВідеоЗвільнення Василя Цушка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: