ЦВК дала підстави оскаржувати результати виборів

Заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна вважає, що своєю постановою про результати виборів Центрвиборчком дав підстави для судових справ.

Жанна Усенко-Чорна
Жанна Усенко-Чорна
Центральна виборча комісія своєю постановою про результати виборів президента дала підстави для оскарження своїх дій у суді.

Про це після оголошення офіційних результатів виборів президента України заявила заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна.

"На жаль, Центральна виборча комісія сьогоднішнім своїм засіданням, у тому числі дала підстави для судового оскарження своїх дій, а також бездіяльності", - зазначила вона.

Заступник голови Центрвиборчкому вкотре наголосила, що не були розглянуті скарги, подані до ЦВК.

Також вона зазначила журналістам, що наразі тривають кілька судових процесів щодо недотримання вимог законодавства про вибори, рішення яких можуть вплинути на загальні результати.

"Зокрема, може змінитися, як голосова частина в кількості виборців, які віддали свої голоси за того, чи іншого кандидата, так і інші показники щодо кількості виборців, які взяли участь у голосування", - наголосила Усенко-Чорна.

У свою чергу, член ЦВК Михайло Охендовський вважає, що результати голосування є точними, а думки своїх колег він не коментує.

Нагадаємо, ЦВК офіційно оголосила лідера Партії регіонів Віктора Януковича переможцем виборів президента України.

Всі члени ЦВК підписали відповідний протокол. 5 членів ЦВК підписали протокол із "окремою думкою", в тому числі і заступники голови ЦВК Андрій Магера і Жанна Усенко-Чорна.

За офіційними результатами ЦВК, Янукович набрав у другому турі президентських виборів 48,95% голосів виборців, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко - 45,47%. Не підтримали жодного кандидата 4,36% виборців (1 млн 113 тис. 55 голос).

Штаб Юлії Тимошенко оскаржить офіційні результати президентських виборів, як тільки одержить відповідний протокол Центральної виборчої комісії, повідомив уповноважений представник Тимошенко в Центвиборчкомі Володимир Пилипенко.

Він також підкреслив, що оголошення ЦВК офіційних результатів виборів є незаконним, оскільки на момент його оголошення в судах не був завершений розгляд судових справ по голосуванню і підбиттю результатів в окремих округах.

Читайте також:

Тимошенко оскаржить результати виборів

ЦВК офіційно оголосила Януковича переможцем виборів

ЦВК відмовилась розглядати скарги Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: