ЦВК: доля виборів вирішиться в суді

Центрвиборчком очікує, що результати президентських виборів будуть оскаржені в суді, незважаючи на те, чи будуть на них зафіксовані порушення.

Результати голосування на президентських виборах будуть оскаржені в суді. Такий прогноз оприлюднив член Центральної виборчої комісії Андрій Магера.

"Чи будуть порушення, чи не буде порушень на виборах президента, в будь-якому разі, у нас вже стає своєрідною політичною традицією звертатися до суду для оскарження результатів виборів", - сказав він.

"Я не думаю, що якесь виключення буде і на цих виборах президента", - зазначив член ЦВК. При цьому Магера заявив, що стосовно самих порушень говорити що-небудь ще рано.

Відповідаючи на питання, які порушення вже реєструє ЦВК, він повідомив, що надходить інформація про випадки, коли в бюлетенях навпроти прізвища кандидата в президенти був проставлений штамп "вибув".

Крім того, зафіксовані випадки, коли виборці, які включені до державного реєстру виборців, не були внесені при цьому в список виборців на дільниці.

"Але говорити про якісь порушення, які мають грубий характер або системні порушення, ми зможемо тільки після завершення голосування", - констатував Магера.

Як відомо, раніше постановою суду виборчі комісії були зобов'язані приймати рішення щодо можливості голосування на дому лише в тому випадку, якщо виборець надасть довідку про неможливість проголосувати на виборчій дільниці.

При цьому ЦВК направив телеграми, в яких повідомила про таке рішення суду.

Нагадаємо, згідно результатам екзит-полів, до другого туру виборів президента пройшли лідер Партії регіонів Віктор Янукович і прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

Читайте також:

За даними усіх exit-poll у другому турі змагатимуться Янукович і Тимошенко

ЦВК відзначає відсутність масових порушень на виборах

Ухвалені в день виборів рішення ЦВК можуть бути визнані нелегітимними

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: