ЦВК дозволила ще одному претенденту занести свої папери

Громадянинові Сергію Щетиніну дозволили подати документи до ЦВК після терміну подачі заявок на реєстрацію.

Центральна виборча комісія дозволила Сергію Щетиніну подати документи на реєстрацію його кандидатом в президенти.

Таке рішення ЦВК ухвалила у зв`язку з постановою Вищого адміністративного суду, яким ЦВК зобов`язано дозволити або відмовити громадянинові Щетиніну подати документи до ЦВК.

Щетинін 9 листопада 2009 року, у день, коли закінчився термін подачі документів на реєстрацію кандидатами, спробував подати ввечері документи, проте у ЦВК не було працівників, які могли б їх прийняти.

У зв`язку з цим претендент звернувся до суду.

Вищий адмінсуд ухвалив 14 листопада рішення, яким ЦВК зобов’язано розглянути заяву Щетиніна, і наступного дня, 15 листопада, Щетинін подав заяву до ЦВК разом з рішенням суду.

Сам претендент повідомив журналістів, що має намір найближчим часом подати до ЦВК усі необхідні документи для реєстрації кандидатом.

Проте він наголосив, що відразу не вноситиме грошову заставу у розмірі 2,5 млн грн, оскільки, на його думку, це має робити тільки зареєстрований кандидат у президенти.

Нагадаємо, всього до ЦВК надійшло 67 заяв від потенційних кандидатів, але 49 з них було відмовлено. Основні причини – неправильне оформлення документів та відсутність необхідної застави у 2,5 мільйона гривень.

Зокрема, через відсутність коштів у виборах не братимуть участі лідер ПСПУ Наталія Вітренко, скандальному екс-майору Миколі Мельниченку та ще низці маловідомих самовисуванців.

Читайте також:

Остаточний список кандидатів у президенти

Більшість кандидатів у президенти України - доларові мільйонери

Свинарка Вона підтримає на виборах Василя Противсіх

Агітаторам ПР наказали прославляти сміливість Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: