ЦВК: фінансування виборів на 2010 рік ще не розпочалося

ЦВК змогло профінансувати підготовку президентських виборів минулого року на 80%, а гроші на 2010-й ще не розпочиналося.

Витрати на підготовку та проведення президентських виборів профінансовані у 2009 році на 80%, а фінансування на 2010 рік ще не розпочалося.

Про це заявив заступник голови ЦВК Михайло Охендовський.

За його словами, на кінець 2009 року витрати на підготовку і проведення виборів були профінансовані у обсязі близько 80% від необхідного. Зокрема, були повністю проплачені витрати з виготовлення виборчої документації, в тому числі виборчих бюлетенів та послуги ЗМІ.

В той же час залишилися недофінансованими витрати з оплати праці членів виборчих комісій. Однак, за словами Охендовського, це сталося з вини окружних комісій, які вчасно не подали необхідні документи.

"На сьогоднішній день ситуація з фінансуванням виборів не змінилася абсолютно, оскільки ще не почалося фінансування витрат, необхідних для організації підготовки виборів у 2010 році", - сказав Охендовський.

Крім того, він повідомив, що можливо завтра ЦВК на своєму засіданні розгляне проект кошторису витрат на підготовку і проведення виборів на 2010 рік.

ЦВК має намір передати цей кошторис до органів виконавчої влади. В той же час Охендовський нагадав, що органи державної влади під час свят не працюють, тому ці документи будуть передані тільки після новорічних і різдвяних свят.

Також він зазначив, що ЦВК сподівається на ефективну і якнайскорішу реакцію органів державної влади щодо фінансування виборів президента.

Як повідомлялося, уряд виділив на проведення президентських виборів 970 млн гривень.

Спостерігачі від місії Міжпарламентської Асамблеї країн СНД відзначають низький рівень готовності виборчих дільниць в Україні до майбутніх виборів президента.

У ситуації низької готовності виборчих ділянок, на думку російського сенатора, може бути застосований адміністративний ресурс.

Читайте також:

Спостерігачі незадоволені підготовкою до виборів в Україні

Уряд встиг профінансувати президентські вибори

Українці більше не дізнаються, хто лідирує у виборчих перегонах

Росія профінансує своїх спостерігачів на виборах в Україні

ВідеоЦВК: фінансування виборів на 2010 рік ще не розпочалося

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: