ЦВК готова зареєструвати нового депутата на місце Рибакова

Центрвиборчком отримав визначення суду та не бачить перешкод для реєстрації нового нардепа від БЮТ.

Центральна виборча комісія не бачить жодних перепон для того, щоб зареєструвати нового народного депутата від БЮТ замість Ігоря Рибакова, якого достроково позбавили повноважень.

Про це повідомила заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна. Вона зазначила, що до комісії поступило визначення Одеського окружного суду, у провадження якого знаходився позов Рибакова (нагадаємо, минулого тижня нардеп його відкликав).

"Таким чином, на сьогоднішній день в судах відсутня суперечка щодо рішення з'їзду БЮТ про дострокове припинення повноважень Ігоря Рибакова. У ЦВК на сьогодні немає жодних перепон для ухвалення рішення про визнання обраним і реєстрації наступного депутата за виборчим списком БЮТ", - сказала Усенко-Чорна.

На проведенні відповідного засідання Центрвиборчкому наполягає БЮТ. У фракції блоку також вважають, що відкликання Рибаковим свого позову зробила реєстрацію наступного кандидата безперешкодною.

"БЮТ врахував всі побажання і вимоги ЦВК у справі про реєстрацію наступного за списком депутата БЮТ замість позбавленого депутатського мандата Рибакова", - зазначив представник БЮТ Андрій Портнов.

Він нагадав, що Одеський окружний суд скасував визначення, яким забороняв ЦВК реєструвати наступного за списком депутата.

Як відомо, в червні 2008 року народні депутати Игор Рибаков (фракція БЮТ) та Юрій Бут (блок "Наша Україна - Народна самооборона", група "Народна самооборона") заявили про свій вихід зі складу коаліції, чим, фактично, припинили її існування (в коаліції залишилося менше 226 депутатів).

Міжпартійний з'їзд БЮТ ухвалив рішення про дострокове припинення депутатських повноважень Рибакова. Той, у свою чергу, оскаржив це рішення в Одеському окружному адміністративному суді. Втім, на початку лютого Рибаков відкликав свій позов – він пояснив це тим, що "прем’єр-міністр України чинить шалений тиск на суди".

Читайте також:

ЗМІ: "Регіони" хочуть вигнати "газових бариг" Фірташа
Тарас Чорновіл: “Мені соромно, що підтримав Януковича в 2004 році”
Рибаков звинувачує БЮТ у фальсифікації голосування за бюджет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: