ЦВК не отримала грошей на вибори

У ЦВК заявили про саботаж фінансування виборів президента.

Центрвиборчком не отримав грошей на підготовку в 2009 році виборів президента.

Про це повідомив член ЦВК Михайло Охендовський.

Він зазначив, що питання фінансування виборчого процесу обговорювалося 25 грудня на засіданні комісії. "Ми змушені констатувати, що станом на 15:00 ЦВК не отримала коштів", - підкреслив Охендовський.

За його словами, інформація про те, що Мінфін і Держказначейство виконали постанову ЦВК від 23 грудня, якою комісія зобов'язала ці структури перерахувати необхідні кошти на рахунок Центрвиборчкому до 24 грудня, не відповідає дійсності.

"1 млн. 90 тис. грн. Ми як мали, так і маємо ту ж суму. Фактично ми змушені констатувати, що має місце саботаж закону про держбюджет, закону про вибори президента, постанови ЦВК щодо посадових осіб Мінфіну і Держказначейства", - сказав член ЦВК.

"Ми сподіваємося, що з боку правоохоронних органів, буде дана належна оцінка їхніх дій. Перш за все, генпрокуратури, в яку ми направили постанову ЦВК від 23 грудня", - зазначив Охендовський.

Нагадаємо, що 24 грудня заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна повідомила, що Держказначейство відкрило асигнування для Центрвиборчкому на проведення виборів президента.

Вона зазначила, що втбори профінансовані в повному об`ємі.

Читайте також:

Тимошенко подала в суд на Центрвиборчком

ЦВК: попередження для Тимошенко - помилка

ЦВК оголосила Тимошенко попередження

Перші виборчі бюлетені вийшли з-під верстату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: