ЦВК не отримала рішення суду про зміну правил голосування на дому

ЦВК не стала міняти запроваджених в день виборів правил голосування на дому та пояснила, що знає про судову заборону цих змін тільки зі ЗМІ.

Центральна виборча комісія не отримала рішення Київського апеляційного адміністративного суду про скасування рішення ЦВК, яким дозволялося забезпечувати голосування на виборах вдома за присутності двох членів комісій замість трьох.

Про це повідомив заступник голови ЦВК Андрій Магера. Він наголосив, що про судове рішення члени комісії знають лише із засобів масової інформації, а також пояснив, що роз'яснення стосовно голосування на дому комісія ухвалювала більшістю голосів, але не одностайно.

"Особисто я вважаю, що двоє членів ДВК не можуть йти з переносною виборчою скринькою, адже закон вимагає, щоб їх було не менше трьох. І не варто міняти законодавство. Тому я не дивуюся, що суд прийняв таке рішення", - відзначив Магера.

Водночас він не виключив, що відповідне рішення суду може стати підставою для перерахування голосів на окремих виборчих дільницях. "Я не виключаю, що для цього будуть підстави, що це може стати основою для ухвалення рішень для повторного підрахунку голосів на тих чи інших виборчих дільницях. Цього не можна виключити", - сказав він.

Нагадаємо, за інформацією першого віце-спікера, керівника виборчої кампанії Юлії Тимошенко Олександра Турчинова, КААС зупинив рішення ЦВК щодо голосування на дому.

Центрвиборчком у день виборів, 7 лютого, дозволила забезпечувати голосування вдома двом членам дільничних виборчкомів, замість трьох.

В БЮТ це рішення назвали незаконним.

Читайте також:

БЮТ оскаржить результати виборів на окремих дільницях

Турчинов: рішення ЦВК про голосування вдома зупинено судом

ЦВК змінила правила голосування на дому

ВідеоЦВК не отримала рішення суду про голосування на дому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: