ЦВК не залишить Тимошенко у спокої

Центрвиборчком має намір оскаржити рішення суду,за яким було скасовано попередження Юлії Тимошенко.

Центральна виборча комісія оскаржить рішення Київського апеляційного адмінсуду, яким було скасовано попередження центрвиборчкому кандидату в президенти Юлії Тимошенко, заявив член ЦВК Михайло Охендовський.

За його словами, текст апеляційної скарги зараз готується ЦВК, і вона буде подана у вівторок чи в середу, тому що термін апеляційного оскарження спливає 30 грудня.

ЦВК мотивує оскарження рішення суду тим, що рішення комісії є законним і прийнято на основі повного та всебічного дослідження матеріалів, які викладені у скарзі кандидата на пост президента Василя Противсіх.

Як відомо, 24 грудня ЦВК оголосила Тимошенко попередження за залучення до виборчої агітації підлеглих, службового транспорту та інших ресурсів.

ЦВК визнала дії Тимошенко з ведення передвиборчої агітації під час робочої поїздки до Чернігова 17 грудня неправомірними.

Попередження було винесено за скаргою Противсіх, в якій він зазначав, що поїздка Тимошенко була офіційною і виключала проведення передвиборчої агітації. Але, за його словами, під час поїздки Тимошенко зустрічалася з виборцями і вела агітацію проти кандидата у президенти Противсіх.

Читайте також: 

ЦВК: попередження для Тимошенко - помилка

Тимошенко виграла суд у ЦВК

Тимошенко подала в суд на Центрвиборчко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: