ЦВК оголосила Тимошенко попередження

ЦВК попередила Тимошенко про неправомірність використання адмінресурсу під час передвиборчої агітації.

Центральна виборча комісія оголосила кандидату у Президенти, прем’єр-міністру Юлії Тимошенко попередження за залучення до ведення передвиборчої агітації підлеглих, службовий транспорт та інші ресурси.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні на засіданні ЦВК. За нього проголосували 8 членів ЦВК, 4 - проти, 2 – утримались.

Центрвиборчком визнав неправомірними дії кандидата у Президенти, прем’єра Ю. Тимошенко, яка займалась веденням передвиборчої агітації під час робочої поїздки до Чернігова 17 грудня.

Попередження було винесено за скаргою кандидата у Президенти Василя Противсіх, в якій він зазначив, що поїздка Ю.Тимошенко була офіційною та виключала проведення передвиборчої агітації. Але, за його словами, під час поїздки Тимошенко зустрічалася з виборцями і вела агітацію проти кандидата у Президенти В.Противсіх.

Як зазначив член ЦВК Михайло Охендовський, під час розгляду цієї справи, згідно з законом про вибори Президента, представникам виконавчої та місцевої влади заборонено агітувати “за” чи “проти” кандидатів у Президенти України.

ЦВК почав розглядати скаргу В.Противсіх на сьогоднішньому засіданні, але після доповіді з цього питання Жанни Усенко-Чорної, в якій вона запропонувала комісії залишити цю скаргу без розгляду, між членами ЦВК виникла дискусія і була оголошена перерва. При цьому М.Охендовський зазначав, що немає підстав не розглядати цю справу по суті.

Після перерви ЦВК розглянула скаргу В.Противсіх і ухвалила відповідне рішення щодо Ю.Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко: мої юристи зможуть опротестувати результати виборів

Ющенко вже витратив на передвиборчу агітацію 22 мільйони

Противсіх змусив пам'ятники агітувати за себе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: