ЦВК: оскарження виборів в судах не змінить результат

Заступник голови ЦВК Магера заявив, що визнання виборів недійсними на окремих дільницях не вплине на кінцевий результат.

ЦВК
УНІАН
ЦВК: оскарження виборів в судах не змінить результат
Визнання недійсними результатів голосування на окремих дільницях не вплине на загальний результат виборів, заявив заступник голови ЦВК Андрій Магера.

За його словами, за попередньою інформацією, результати голосування на виборах президента України на окремих виборчих дільницях уже визнані недійсними.

Однак це не вплине істотно на загальні результати голосування - розрив між кандидатами може змінитися на десяті або соті долі відсотків, заявив Магера.

Він зазначив, що в Центвиборчком також надходять скарги на дії окружних виборчих комісій. Комісія розглядає їх.

Нагадаємо, БЮТ підготував документи, необхідні для оскарження результатів президентських виборів, і очікує тільки на офіційне оголошення результатів голосування Центральною виборчою комісією.

За даними обробки 100% електронних протоколів дільничних виборчих комісій, Віктору Януковичу в другому турі виборів президента України віддали голоси 48,95 % виборців, Юлії Тимошенко - 45,47%. Не підтримали жодного з двох кандидатів 4,36% виборців.

Таким чином, разрив між Януковичем і Тимошенко складає 3,48% голосів.

Читайте також:

ЦВК отримала оригінали всіх 225 протоколів

БЮТ підготував документи для оскарження результатів виборів

Оброблено 100% бюлетенів: Янукович переміг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: