ЦВК отримала оригінали всіх 225 протоколів

До Центрвиборчкому надійшли протоколи з усіх 225 ОВК, але 8 з них будуть розглядатися повторно.

До Центральної виборчої комісії (ЦВК) надійшли протоколи із 225 окружних виборчих комісій (ОВК).

Про це повідомив заступник голови ЦВК Андрій Магера.

Разом водночас зараз комісія очікує надходження ще 8 уточнених протоколів окружних виборчих комісій, однак, зі слів заступника голови ЦВК, такі уточнені протоколи стосуються тільки технічних виправлень і не впливають на розподіл голосів виборців за того або іншого кандидата в президенти.

При цьому Магера зазначив, що в п'ятницю комісія очікує надходження 2 таких протоколів, а інших у суботу, 13 лютого.

У зв'язку із цим він зазначив, що поки рано говорити про час проведення засідання ЦВК з оголошення результатів виборів президента.

Згідно з законом про вибори президента, ЦВК на своєму засіданні протягом 10 днів, але не пізніше, ніж на третій день від дня одержання всіх протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування у відповідних округах, установлює результати голосування, про що складає протокол.

Протокол про результати голосування на виборах Президента зобов'язані підписати голова, заступники голови, секретар і інші члени ЦВК, які є присутні на засіданні комісії.

Члени комісії мають право викласти в писемній формі свою особливу думку у випадку незгоди з даними, викладеними в цьому протоколі.

Непідписання або відмова підписати протокол окремими членами комісії не має правових наслідків для дійсності протоколу.

Як повідомлялося, голова Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал впевнений в оголошенні Центвиборчкомом результатів виборів президента до 17 лютого включно.

Нагадаємо, 48,95% виборців проголосували за Януковича, 45,47% - за Тимошенко, за результатами підрахунку 100% протоколів дільничних виборчих комісій.

Читайте також:

У ЦВК не хочуть повертатися до досвіду 2004 року

БЮТ підготував документи для оскарження результатів виборів

Оброблено 100% бюлетенів: Янукович переміг

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: