ЦВК перегляне рішення про реєстрацію спостерігачів від Грузії

ЦВК може зареєструвати спостерігачів від Грузії, незважаючи на те, що терміни реєстрації міжнародних спостерігачів вже пройшли.

Центральна виборча комісія (ЦВК) на найближчому засіданні розгляне питання реєстрації представників Грузії офіційними спостерігачами на виборах президента України.

У прес-службі зазначили, що ЦВК має рішення Київського апеляційного адміністративного суду, яким ЦВК було зобов’язано на найближчому засіданні розглянути питання реєстрації спостерігачів від Грузії.

Як зазначив заступник голови ЦВК Андрій Магера, ЦВК може зареєструвати спостерігачів від Грузії, незважаючи на те, що терміни реєстрації міжнародних спостерігачів вже пройшли.

"Ухвалення такого рішення цілком є можливим", - сказав він, зазначивши, що рішення може бути ухвалено саме на виконання рішення Київського апеляційного адмінсуду.

Нагадаємо, 11 січня ЦВК відмовила в реєстрації 2011 офіційним міжнародним спостерігачам від Грузії, мотивуючи рішення неправильним оформленням спостерігачами документів.

13 січня Київський апеляційний адмінсуд визнав протиправною бездіяльність ЦВК щодо нерозгляду звернення Грузії про реєстрацію офіційних спостерігачів від цієї країни, і зобов’язав ЦВК на найближчому засіданні розглянути це питання.

Читайте також:

Грузія відклала Енергетичний саміт через виборчу кампанію Ющенка

Янукович забороняє Ющенку і Тимошенко іти на вибори

ПР: "озлоблені бойовики Тимошенко" побили учасницю мітингу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: