ЦВК перенесла розгляд скарг представників Тимошенко

ЦВК розглядатиме виключно скарги, які надійшли до ЦВК раніше і були повернуті скаржникам у зв'язку з неналежним їх оформленням.

Центральна виборча комісія (ЦВК) України не змогла прийняти рішення по суті щодо скарг представників ВО "Батьківщина" та кандидата в президенти Юлії Тимошенко і перенесла розгляд цього питання на 14 лютого. Таке рішення прийнято на засіданні ЦВК.

Скарги, які намагалися розглянути сьогодні у ЦВК, надійшли повторно. Вони були залишені без розгляду ЦВК напередодні (10-11 лютого за формальними ознаками).

Крім того, за словами члена ЦВК Михайла Охендовського, сьогодні спливає останній термін оскарження дій/бездіяльності ОВК до ЦВК. І 14 лютого ЦВК розглядатиме виключно скарги, які надійшли до ЦВК раніше і були повернуті скаржникам у зв'язку з неналежним їх оформленням.

В той же час заступник голови ЦВК Андрій Магера переконаний, що розглядати скарги повторно ЦВК не повинна. За його словами, якщо комісія прийняла рішення про залишення скарги без розгляду, то це є остаточне рішення. "ЦВК не повинна голосувати повторно по тих питаннях, які вона вже розглядала", - сказав він.

В свою чергу Охендовський зазначив, що в нього викликає подив позиція одного з кандидатів про перерахунок голосів на 1200 виборчих дільницях. Він додав, що попри такі заяви і відповідні скарги представники цього кандидата в президенти не з'являються на засіданні ЦВК під час розгляду їхніх матеріалів. Також він додав, що 14 лютого ЦВК розгляне всі скарги, які надійшли до ЦВК, в т.ч. і скарги, які надійшли повторно.

Нагадаємо, ці ж члени ЦВК називають різні дати встановлення офіційних результатів другого туру виборів президента.

Читайте також:

У ЦВК сперечаються про остаточний день оголошення результатів виборів

Оброблено 100% бюлетенів: Янукович переміг

ЦВК прийняла всі протоколи виборчих комісій

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: