ЦВК поки що не готується до виборів

На даний час до ЦВК не надходило рішення Центрального окружного адміністративного суду, яке дозволило б розблокувати проведення виборчого процесу.

Про це повідомили в прес-службі ЦВК. Також в прес-службі повідомили, що в ЦВК сьогодні робочий день, члени ЦВК знаходяться на робочих місцях. Також в будівлі ЦВК знаходяться декілька народних депутатів від БЮТ.

Нагадаємо, вчора Центральний окружний адміністративний суд скасував ухвалу Окружного адміністративного суду Києва, якою було зупинено дію указу президента про дострокове припинення повноважень Верховної ради VI скликання та призначення позачергових виборів.

Нардеп від фракції БЮТ Валерій Писаренко вчора заявив, що Центрального окружного адміністративного суду як такого не існує. За його словами, даний суд є "черговим придумуванням" Секретаріату президента.

"На сьогоднішній день він не має ні матеріально-технічної бази, ні друку, нічого. Немає такого суду, немає такої юридичної істоти як Центральний адміністративний суд", - сказав він.

На його думку, низка указів президента України щодо ліквідації Окружного адміністративного суду, скасування такого указу і видання нового пов'язано з тим, щоб ускладнити ситуацію, щоб ніхто не розумів, які взаємини можуть бути між різними гілками влади в даний проміжок часу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: