ЦВК призначила другий тур виборів на 7 лютого

Перед цим ЦВК оголосила результати першого туру виборів, згідно з якими 35,32% голосів отримав Янукович, 25,05% - Тимошенко.

Центрвиборчком призначив дату другого туру виборів президента України на 7 лютого. Про це на засіданні ЦВК оголосив глава комісії Володимир Шаповал.

За його словами, під час голосування на виборах президента України 17 січня жоден із кандидатів у президенти не отримав більше 50% голосів виборців, що дає підстави для проведення повторного голосування на виборах президента України.

У другий тур виборів президента вийшли Віктор Янукович та Юлія Тимошенко.

Як відомо, Центральна виборча комісія 25 січня оголосила офіційні результати першого туру президентських виборів, згідно яким 35,32% виборців проголосували за Віктора Януковича, 25,05% - за Юлію Тимошенко.

25 січня – останній день, коли ЦВК мала опублікувати результати виборів. Поставити їх під сумнів могли рішення судів, але такі до Центрвиборчкому не надходили.

Напередодні було прийнято протоколи від усіх 225 окружних виборчих комісій з результатами голосування, що відбулося 17 січня. "Тим самим проведено всі необхідні процедури для встановлення офіційних підсумків виборів", - повідомив член ЦВК Михайло Охендовський.

Читайте також:

Офіційні результати першого туру виборів: Янукович - 35,32%, Тимошенко - 25,05%

Турчинов: ПР могла виготовити фальшиві бюлетені до першого туру виборів

Азаров: Тимошенко обіцяла пост прем'єра п’ятьом політикам

Янукович пообіцяв викинути з влади всіх "недоучених"

ВідеоЦВК призначила другий тур виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: