ЦВК пропонує зменшити фінансування виборів президента

Своє рішення Центрвиборчком мотивує тим, що грошей не вистачає на проведення позачергових місцевих виборів.

Центральна виборча комісія ініціює збільшення фінансування позачергових місцевих виборів на 3,1 млн гривень за рахунок зменшення фінансування виборів президента в 2010 році.

Сьогодні, 24 червня, відбулося чергове засідання комісії, на якому було вирішено звернутися до Міністерства фінансів з проханням про внесення ним пропозиції бюджетному комітету ВР з перерозподілу бюджетних коштів шляхом зменшення витрат на проведення президентських виборів і збільшення витрат на цю суму з проведення місцевих виборів.

Таке рішення було ухвалене у зв'язку з проведенням низки позачергових місцевих виборів, які заплановані на 2 серпня, а також тих, які вже відбулися.

Окрім цього, на засіданні було розглянуте питання про звернення до Міністерства фінансів про фінансування витрат, пов'язаних з підготовкою і проведенням позачергових виборів Тернопільської обласної ради 15 березня.

Зокрема, в повідомленні наголошується, що 16 січня ЦВК затвердив об'єм фінансування на проведення цих виборів у розмірі 10,615 млн гривень. При цьому з державного бюджету місцевому у відповідні терміни була перерахована субвенція в розмірі тільки 6,369 млн гривень.

Як відзначили в ЦВК, Тернопільський обласний тервиборчком звернувся до Центрвиборчкому з проханням здійснити остаточні розрахунки за надані послуги і виконані роботи у розмірі 1,756 млн гривень.

У держбюджеті на 2009 рік передбачено 14,4 млн гривень на проведення місцевих виборів і 712 млн гривень на проведення президентських виборів.

Нагадаємо, 23 червня Верховна рада прийняла постанову про призначення виборів президента України на 17 січня 2010 року.

Читайте також:

Ющенко: вибори вирішать – буде Україна в Європі чи в Азії

Президентські вибори відбудуться 17 січня 2010 року

ПР: Тимошенко піде на вибори за гроші з бюджету

Литвин: коаліцію розвалюють, щоб провести дострокові вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: