ЦВК провела тендер на закупку техніки для ведення реєстру виборців

ЦВК за місяць до виборів купує техніку для ведення Державного реєстру виборців.

Центрвиборчком 15 грудня провів ряд тендерів на закупівлю устаткування і програмного забезпечення для ведення "Державного реєстру виборців", повідомили в Міністерстві економіки.

ЗАТ "Інком" виграло тендери на постачання загальносистемного програмного забезпечення для функціонування Реєстру (0,5 млн грн.) і устаткування з вбудованим пристроєм криптографічного захисту (1,9 млн грн.).

ТОВ "БМС Консалтинг" поставить серверне устаткування (0,8 млн грн.) і комп’ютерну техніку в кількості 681 штуки для організації робочих місць співробітників органів ведення і регіональних органів адміністрування Реєстру (4,5 млн грн.).

29 вересня ЦВК повідомила про введення в постійну експлуатацію.

Про введення Реєстру в дослідну експлуатацію ЦВК повідомив 15 червня цього року. Тоді Держслужба спецзв’язку і технічного захисту інформації видала атестат відповідності на комплексну систему захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі Реєстру. Після цього постановою ЦВК система була введена в дослідну експлуатацію, а органам ведення Реєстру був наданий доступ до бази даних.

За словами заступника глави ЦВК Жанни Усенко-Чорної, з Держбюджету на побудову безпосередньо автоматизованої системи Реєстру було виділено 45 млн. грн. Крім того, комп’ютерна техніка для органів ведення Реєстру (вартістю близько 20 млн. грн.) була куплена ОБСЄ в порядку надання Україні технічної допомоги (донорами проекту виступили Єврокомісія і Канадське агентство міжнародного розвитку).

Читайте також:

ЦВК випробував реєстр виборців

Російський виборчком не запросили на українські вибори

ЦВК: бюлетені для виборів захищені краще, ніж гроші

Тимошенко виграла суд у ЦВК

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: