ЦВК: референдуму щодо статусу Криму не буде

ЦВК відмовила в проведенні всеукраїнського референдуму щодо зміни автономного статусу АРК на обласний.

ЦВК відмовила в реєстрації ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, утвореної на зборах громадян України, що відбулися 28 вересня цього року в Луцьку, щодо зміни автономного статусу Автономної Республіки Крим на обласний. Таке рішення було ухвалене 13 листопада на засіданні Центрвиборчкому, повідомляє прес-служба ЦВК.

"Здійснивши правовий аналіз поданих документів, Центральна виборча комісія встановила, що вони не відповідають вимогам закону про всеукраїнський та місцеві референдуми. Зокрема, не виявлено відомостей, які підтверджують досягнення учасниками зборів 18-річного віку на день проведення зборів і постійне проживання на території України. У списку учасників зборів у більшості осіб не вказано прізвище та ініціали, у деяких учасників не зазначено місце проживання", - повідомляє прес-служба ЦВК.

Нагадаємо, у Луцьку 28 вересня відбулися збори громадян України для утворення ініціативної групи всеукраїнського референдуму за народною ініціативою, в яких згідно з протоколом взяли участь 235 осіб. Учасниками зборів одноголосно схвалено пропозицію про проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою та затверджено формулювання питання, яке пропонується винести на всеукраїнський референдум: 

"Чи згодні Ви проголосувати за ухвалення закону України "Про зміну автономного статусу Автономної Республіки Крим на обласний, скасування спеціального статусу Севастополя та внесення відповідних змін до Конституції та деяких законодавчих актів України", яким передбачено зміну автономного статусу Автономної Республіки Крим на обласний та скасування спеціального статусу Севастополя?".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: