ЦВК розпочала підготовку до виборів президента

У Центрвиборчкомі заявили, що для нормального проведення виборчого процесу, необхідно змінити закон про президентські вибори та дати ЦВК грошей.

Центральна виборча комісія розпочала підготовку до проведення виборів президента України.

Про це повідомила сьогодні, 7 квітня, на прес-конференції з приводу передачі ОБСЄ Центрвиборчкому комп’ютерної техніки для органів державного реєстру України заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна.

"ЦВК уже розпочала підготовчі заходи до підготовки і проведення виборчого процесу, який розпочнеться 27 червня цього року", - сказала вона.

За словами Усенко-Чорної, є нагальним питання прийняття змін до закону про вибори президента та змін до держбюджету на 2009 рік щодо доповнення недостатнього фінансування на підготовку і проведення виборів.

Вона також зазначила, що ЦВК однозначно сприйняла постанову Верховної ради про призначення виборів Президента на 25 жовтня, яка набрала чинності.

"ЦВК сприймає цю дату, яка встановлена парламентом, як константу і виходить з того, що така дата на цей момент є поки що однозначною”, - сказала Усенко-Чорна.

У свою чергу, заступник голови ЦВК Андрій Магера також заявив, що постанова парламенту підлягає виконанню.

"У тому разі, якщо вона буде у встановленому порядку поставлена під сумнів, а саме - у Конституційному суді, якщо буде рішення Конституційного суду, постануть інші правові наслідки. На сьогодні ми живемо в одних правових реаліях, і з цього треба виходити", - сказав він.

Читайте також:

Україні не вистачає грошей на президентські вибори

Міністр юстиції: призначення виборів на 25 жовтня - незаконне

Постанова про призначення виборів президента на 25 жовтня набула чинності

Томенко пішов проти Тимошенко: він підтримує дострокові вибори

ВідеоЦВК розпочала підготовку до виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: