ЦВК розподілила регіони

Центральна виборча комісія на засіданні в понеділок закріпила своїх членів за регіонами країни. Задоволені далеко не всі члени ЦВК.


З 10 присутніх на засіданні членів ЦВК за цю постанову проголосували 8, проти - 2.

Таким чином, за Олександром Чупахіним закріплено Крим, Севастополь і Херсонська область, за Олександром Шелестовим - Донецька, Тамарою Астаховою - Одеська і Миколаївська, Юрієм Донченком - Луганська і Закарпатська, Юрієм Данилевським - Харківська область і закордонний виборчий округ, Михайлом Охендовським - Дніпропетровська і Кіровоградська, Броніславом Райковським - Запорізька і Чернігівська, Анатолієм Писаренком - Сумська й Полтавська, Тетяною Лукаш - Київська і Черкаська, Ігорем Жиденком - Хмельницька й Рівненська, Жанною Усенко-Чорною - Львівська і Чернівецька, Валерієм Шелудьком - Тернопільська й Івано-Франківська, Юлією Швець - Вінницька і Волинська, Андрієм Магерою - Житомирська область і Київ.

У ході обговорення Писаренко заявив, що побажання членів ЦВК від опозиції під час розподілу за регіонами не були враховані.

"(Цим рішенням) нас поставили на коліна, і навіть поклали на живіт", - сказав він.

На його думку, такий розподіл може привести до фальсифікацій у ході позачергових парламентських виборів.

Мапа результатів парламентських виборів 2006 р.
Тепер і регіони розподілено між членами ЦВК за політичним принципом (Фото: Wikipedia).

Своєю чергою, Охендовський заявив, що прийнята сьогодні постанова необхідна для того, щоб забезпечити у встановлений термін проведення виборів.

Як повідомляло агентство, 22 червня ЦВК не зміг прийняти розподіл за регіонами через відсутність кворуму на засіданні.

11 червня голова Центральної виборчої комісії Володимир Шаповал закріпив членів комісії за регіонами країни.

Частина членів ЦВК із 11 червня ініціювала проведення засідання комісії й протестувала проти одноосібного прийняття Шаповалом рішень, зокрема про закріплення за регіонами.

1 червня Верховна рада призначила новий склад ЦВК.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: