ЦВК: у другому турі виборів проголосувати на дому захотіли 3,89% виборців

У ЦВК кажуть, що людей, які захотіли проголосувати вдома, не більше, аніж було на попередніх виборах.

Згідно з попередніми даними Центральної виборчої комісії, у другому турі виборів президента висловили бажання проголосувати на дому 3,89% виборців.

Про це на брифінгу повідомила член Центральної виборчої комісії Тетяна Лукаш.

Вона сказала, що це оперативні дані з 225 територіальних виборчих округів.

Лукаш зазначила, що це нормальний середній показник, який спостерігається на всіх виборах. "Тобто нічого особливого не відбувається", - сказала вона.

Дані, яка оприлюднила Лукаш фактично не відрізняються від даних, оприлюднених ЦВК сьогодні після обіду. Тоді ЦВК повідомив, що 1,4 млн з 36,4 млн виборців, за попередніми даними Центральної виборчої комісії, подали заяви про голосування вдома в другому турі. Це 3,85% від загального числа виборців.

Нагадаємо, за інформацією першого віце-спікера, керівника виборчої кампанії Юлії Тимошенко Олександра Турчинова, КААС зупинив рішення ЦВК щодо голосування на дому.

Проте ЦВК не отримала рішення Київського апеляційного адміністративного суду про скасування рішення ЦВК, яким дозволялося забезпечувати голосування на виборах вдома за присутності двох членів комісій замість трьох.

ЦВК не стала міняти запроваджених в день виборів правил голосування на дому та пояснила, що знає про судову заборону цих змін тільки зі ЗМІ.

Читайте також:

ЦВК не отримала рішення суду про зміну правил голосування на дому

Турчинов: рішення ЦВК про голосування вдома зупинено судом

ЦВК змінила правила голосування на дому

ВідеоЦВК: голосувати вдома захотіли 1,4 млн виборців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: