ЦВК ухвалила календарний план другого туру виборів

Відповідно до календарного плану агітація кандидатів у президенти України починається з 26 січня і триватиме до 5 лютого, до 24:00.

Центральна виборча комісія України 26 січня прийняла календарний план основних організаційних заходів з підготовки та проведення голосування з виборів президента 7 лютого.

Зокрема, згідно з календарним планом, до 25 січня кандидати на посаду президента повинні подати до ЦВК кандидатури членів окружних виборчих комісій (кожен кандидат по сім осіб). До 27 січня ЦВК повинен сформувати новий склад ОВК, до 29 січня кандидати в президенти повинні внести до ОВК кандидатури членів дільничних виборчих комісій, а до 1 лютого ОВК повинні сформувати склад дільничних комісій.

ЦВК не пізніше 4 лютого повинен передати бюлетені окружним виборчим комісіям та дільничним виборчим комісіям закордонного виборчого округу.

Крім того, відповідно до календарного плану агітація кандидатів у президенти України починається з 26 січня і триватиме до 5 лютого, до 24:00.

Результати повторного голосування по виборах президента ЦВК повинна встановити не пізніше 17 лютого.

Крім того, ЦВК прийняла рішення, згідно з яким уповноважені представники кандидатів на пост президента в Центрвиборчкомі з правом дорадчого голосу та довірені особи кандидатів на пост президента Віктора Януковича і Юлії Тимошенко, які вийшли у другий тур президентських виборів, зберігають свій статус.

У числі іншого, на своєму сьогоднішньому засіданні ЦВК прийняла рішення реєструвати міжнародних спостерігачів на другий тур виборів до 1 лютого. Зокрема, ЦВК встановила, що іноземні держави та міжнародні організації до 30 січня можуть подавати кандидатури на реєстрацію офіційними міжнародними спостерігачами, а комісія повинна розглянути такі подання до 1 лютого.

Крім того, згідно з рішенням ЦВК, іноземні спостерігачі, які були зареєстровані перед першим туром голосування, збережуть цю реєстрацію і на час підготовки та проведення повторного голосування по виборах президента.

Також, відповідно до роз'яснення щодо статусу та порядку реєстрації уповноважених представників, довірених осіб кандидатів на пост президента і офіційних спостерігачів під час підготовки та проведення повторного голосування, прийнятому сьогодні комісією, громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які володіють державною мовою, можуть супроводжувати зареєстрованих офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій на виборчих дільницях під час засідань виборчих комісій виключно для виконання функцій перекладача. Таких осіб може бути не більше одного для кожного офіційного спостерігача.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія затвердила свій кошторис на проведення другого туру президентських виборів у сумі 22 млн 721 тисяч 67 гривень, а також проінформувала, що поліграфкомбінат Україна 26 січня приступить до друку бюлетенів для голосування на повторних виборах.

26 січня в Україні починається виборча кампанія перед другим туром президентських виборів. 25 січня, Центральна виборча комісія оприлюднила офіційні результати виборів і призначила повторне голосування (другий тур) на 7 лютого.

Читайте також:

Офіційні результати першого туру виборів: Янукович - 35,32%, Тимошенко - 25,05%

ЦВК зменшила свої видатки на другий тур виборів на півмільйона гривень

ЦВК призначила другий тур виборів на 7 лютого

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: