ЦВК вимагає негайно 200 млн гривень - інакше виборів може не бути

Центрвиборчком заявив, що критична ситуація з фінансуванням виборів не змінилася. Виділено лише 0,6% необхідної суми.

Центральна виборча комісія зобов’язала Мінфін та Державне казначейство до 24 грудня перерахувати 195 мільйонів 184 тисячі 370 гривень на свій рахунок для підготовки і проведення президентських виборів.

У Центрвиборчкомі наголосили, що станом на середу, 23 грудня, критична ситуація з фінансуванням виборів не змінилася. Витрати ЦВК залишилися профінансованими лише на 0,6% від загальної потреби.

"Подальше затягування з фінансуванням виборів президента України з боку посадовців Державного казначейства може викликати порушення гарантованих Конституцією виборчих прав громадян України, перешкоджати їхньому здійсненню", - заявив в комісії.

При цьому ЦВК звернула увагу чиновників, що вони нестимуть персональну відповідальність за невиконання рішень Центрвиборчкому, ухвалених в межах його повноважень, а також за перешкоджання здійсненню виборчих прав українців.

Копію постанови комісія розіслала до президента, уряду, Верховної ради, Міністерства фінансів, Держказначейства і Генеральної прокуратури. При цьому голова ЦВК Володимир Шаповал зазначив, що ця постанова не повинна сприйматися як "крик душі".

Раніше прем’єр Юлія Тимошенко заявила, що проблем з фінансуванням виборів не існує. "Фінансування виборчої кампанії президента відбувається і буде відбуватися строго за узгодженими графіками", - сказала вона.

Читайте також:

Тимошенко: Проблем з фінансуванням виборів немає

Ющенко: президентські вибори під загрозою зриву

ЦВК: Ситуація з фінансуванням виборів критична

Глава Європарламенту пожертвував 20 гривень на exit-polls в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: